Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijā

Izkustināt "svētās govis" © DIENA(10)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Kariņš: Pēc 9.jūnija neplānojam pagarināt ārkārtējo situāciju(10)

Saistībā ar Covid-19 pandēmiju Latvijā noteikto ārkārtējo situāciju patlaban nav plānots pagarināt ilgāk par 9.jūniju, taču arī pēc šī datuma vienalga varētu tikt saglabāti dažādi ierobežojumi, intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Levits: Ģenerālprokuratūra šobrīd darbojas zem viduvējā līmeņa(33)

Tieslietu padomes izsludinātajā konkursā uz ģenerālprokurora amatu pieteiktie kandidāti, visticamāk, visi izturēs drošības iestāžu slepeno pārbaudi, jo vairākumam jau patlaban ir darbam nepieciešama speciālā pielaide valsts noslēpumam. Tas nozīmē, ka Tieslietu padomei no astoņiem kandidātiem ar līdzvērtīgu izglītību un darba stāžu būs jāizraugās piemērotākais pretendents ģenerālprokurora amatam. Valsts prezidents Egils Levits raidījumam Nekā personīga norāda, ka līdz šim prokuratūra ir darbojusies zem viduvējā līmeņa, un kā pamatproblēmu min juridiskās un kriminālizmeklēšanas izglītības kvalitāti.

Mārsnēnu vadītāja: Ar klientu aprūpi tiekam galā(1)

Neskatoties uz Covid-19 saslimšanas uzliesmojumu, sociālās aprūpes centrs Mārsnēni tiek galā ar klientu aprūpi, aģentūrai LETA sacīja centrā saimniekojošās biedrības Labāka rītdiena vadītāja Evija Jēkabsone.