Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Migla


Sestdienas Intervijas

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Ekonomiskās intereses pāri visam?

Koronavīrusa Covid-19 izplatība, ekonomiskā stagnācija un 9. augusta neleģitīmā prezidenta vēlēšanu norise un to iznākums, kas nevieš pārliecību par izmaiņām valstī tuvākā nākotnē, baltkrievu sabiedrībā izraisījis vēlmi pēc pārmaiņām. Notikušais Baltkrievijā izsaucis arī starptautiskās sabiedrības un Eiropas Savienības dalībvalstu nosodījumu, Latvijai izpelnoties kritiku par nepietiekami ātru atbildes reakciju uz Baltkrievijā notiekošo

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Breksits, Dikenss un britu joki par pasauli © DIENA

Politkorektuma laikmetā būt komiķim ir arvien grūtāk, bet vienlaikus – tieši humors pēdējos mēnešos bijis tik svarīgs kā vēl nekad. Itāļu izcelsmes skotu satīriķis, režisors un rakstnieks Armando Januči (56) to teicami apzinās. No šīs nedēļas Latvijā būs skatāms viņa jaunākais darbs – Viktorijas laikmeta satīra Deivida Koperfīlda dzīvesstāsts.

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

SestDienas receptes: Dažkārt dzīve vienkārši ir garšīga! © DIENA(6)

Jā, tā tas ir, un to vajag pamanīt – ja ikdienas skrējienā tas neizdodas, tad vismaz brīvdienās ieteicams padzīvot garšīgi! Gulēt līdz vienpadsmitiem, atļaut paskatīties multenes, neskubināt novilkt pidžamu, ierosināt padauzīties. Un pagatavot kaut ko īpaši garšīgu! Bērni to noteikti novērtēs.

In memoriam

Vairāk In memoriam