Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies


Sestdienas Intervijas

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Vīzija par ienākumiem visiem

Koronavīrusa pandēmijas izraisītā globālās ekonomikas lejupslīde atkal ir aktualizējusi jautājumu par universālā jeb beznosacījuma pamata ienākuma iespējamo ieviešanu. Sabiedrības vairākumam ideja līdz šim gan nav šķitusi pieņemama, tomēr nav izslēgts, ka pakāpeniski noskaņojums varētu arī mainīties.

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Emociju mednieks karantīnā © DIENA

Pasauli satricinājusī Covid-19 pandēmija uz laiku apturēja ne tikai aviācijas, tūrisma un vēl citas nozares, mājas režīmā piespieda trenēties sportistus, bet sarūpēja vēl nebijušu palikšanu bez emocionālā lādiņa sporta faniem. Latvijas sporta līdzjutējiem vissāpīgākais trieciens bija pasaules hokeja čempionāta atcelšana. Par dzīvi bez līdzjušanas arēnās, kā arī par spilgtākajiem notikumiem fanošanas pieredzē stāsta SDK Namejs vadītājs Jānis Barkāns.

Selma ar savu balsi © DIENA(39)

Kāpēc jāiet ielās, jāiesaistās disputos un vārdu cīņās? Un kāpēc jāstājas partijā? SestDiena tiekas ar pēdējā laikā sociālajos tīklos gana pamanāmo aktīvisti, kura jau izpelnījusies gan asu kritiķu, gan atbalstītāju pulku, Selmu Levrenci (19), lai noskaidrotu, kāpēc vispār kaut kas jādara.

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

SestDienas receptes: Līgo! © DIENA

Dodamies līgot, un, kā zināms, pēc apdziedāšanās, rotaļām un dejām gribas arī uzkost! Ko latvieši tradicionāli ceļ Līgu un Jāņu svinēšanas galdā? Sieru, protams. Pīrāgus un plātsmaizes. Mazsālītus gurķīšus un grilētas gaļiņas. Varbūt auksto zupu un dažādus salātiņus no rīta? Es kā Jānis šoreiz piedāvāju divas receptes tieši otrajai – Jāņu – dienai: svaigus, meditatīvus salātus brokastīs un atdzīvinošu, siltu zupu pusdienās.

In memoriam

Vairāk In memoriam