Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Motoru sports

Ātruma Cilts video: Serģis dod padomus Jonasam pirms starta Ķegumā

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Šoreiz studijas viesi ir Latvijas motokrosa leģenda, Latvijas MXGP posma rīkotājs Kristers Serģis. Un būs arī ekspress intervija ar jauno rallija talantu Māriņu Sesku pēc atgriešanās no Eiropas rallija čempionāta otrā posma.

Ātruma Cilts video: ātruma eksperiments ar autošosejas un ielas Opel modeļiem

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Tuvojoties autošosejas sezonas atklāšanai, raidījuma studija pārcēlusies uz Biķernieku trasi, kur Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši divkārtējo Latvijas autošosejas čempionu Jāni Vanku. Šoreiz arī gaidāms ātruma eksperiments ar autošosejas un ielas Opel modeļiem.

Jonass ar uzvaru Krievijā nostiprina vadību kopvērtējumā

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas otrdien guva pārliecinošu uzvaru Krievijā notikušajā sezonas sestajā posmā, pirms nākamnedēļ gaidāmā etapa Ķegumā nostiprinot savu vadību kopvērtējumā. Jonass otrdien Orļonokā bija ātrākais abos braucienos, tiekot pie maksimāli iespējamajiem 50 punktiem.

Hamiltons izcīna uzvaru Azerbaidžānas Grand Prix

Pirmās formulas (F-1) sezonas ceturtajā posmā Azerbaidžānā uzvaru svētdien izcīnīja Mercedes pilots Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas, kurš izvirzījās vadībā vien pēdējo apļos, jo tehniskas ķibeles piedzīvoja viņa komandas biedrs Valteri Botass no Somijas.

FIA Eiropas autokrosa čempionāts atgriežas Latvijā

Šogad, 2. un 3. jūnijā, Bauskas Mūsa Raceland trasē atgriezīsies FIA Eiropas autokrosa čempionāts, lai aizvadītu Latvijas Nafta otro posmu, tādējādi atzīmējot arī trases 40 gadu pastāvēšanas jubileju. Šis čempionāts ir pasaulē augstākā līmeņa sacensības šajā sporta veidā un pirms tam Latvijā pēdējo reizi notika 2014. gadā, informē organizatori.