Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Citi

Dude: Katrs uzņēmās iniciatīvu, ne tikai Krištopāns

Latvijas izlase pirmdien Tronheimā aizvadīja labu savu pēdējo spēli šajā Eiropas meistarsacīkšu finālturnīrā, visiem Latvijas valstsvienības handbolistiem par spīti rezultātam uz tablo cīnoties visas 60 spēles minūtes, sarunā ar Eiropas Handbola federāciju (EHF) teica valstsvienības kapteinis Ingars Dude.

Kuģim traumas dēļ Eiropas čempionāts, visticamāk, beidzies

Latvijas handbola izlases vārtsargam Artūram Kuģim traumas dēļ Norvēģijā notiekošais Eiropas čempionāts, visticamāk, ir beidzies nemaz nesācies, kamēr valstsvienības treneri pirms otrā dueļa nolēmuši neveikt korekcijas sastāvā, vēsta Latvijas Handbola federācija (LHF).

Uščins: Spānija lika samaksāt par mūsu kļūdām

Latvijas vīriešu handbola izlases galvenais treneris Armands Uščins pēc zaudējuma Eiropas čempionāta pirmajā spēlē atzina, ka lielākoties pretinieki savu pārspēku izpauda uz latviešu kļūdu rēķina.

Pastumt malā galvenos favorītus: Latvija sāk EČ handbolā © DIENA

Novērtēt savus spēkus Eiropas augstākajā līmenī, apliecināt sevi Latvijas sporta sabiedrībā un, ko tur liegties, arī piepildīt ilgi loloto sapni par debiju finālturnīrā – šādi ir Latvijas vīriešu handbola valstsvienības galvenie uzdevumi kontinenta meistarsacīkstēs Tronheimā. Armanda Uščina vadīto komandu ceturtdien eksaminēs aktuālie Eiropas čempioni spāņi. Spēles tiešraide pulksten 21.30 TV6.

Latvijas handbolistu izkļūšanu no EČ apakšgrupas vērtē kā maz ticamu

Ceturtdien, 9. janvārī, sāksies Eiropas čempionāts handbolā, kurā pirmoreiz piedalīsies Latvijas valstsvienība. Latvijas handbolistiem gaidāmas grūtas spēles pret Vāciju, Spāniju un Nīderlandi, un sporta totalizatora Betsafe prognozes liecina, ka no apakšgrupas izkļūt būs grūti, taču nepalikt bez uzvarām gan ir reāls mērķis.

Latvijas handbolisti tomēr aizvadījuši vēl vienu spēli pret Norvēģijas B izlasi

Latvijas handbola izlase pirmdien aizvadīja vēl vienu pārbaudes spēli pret Norvēģijas B valstsvienību, oficiāli rezultātu neskaitot un spēlējot netradicionālā laika formātā, laukumā dodoties arī Ģirtam Lilienfeldam un Dainim Krištopānam, Latvijas Handbola federācijas (LHF) Facebook lapā internetā intervijā pirmdien pastāstīja viens no komandas treneriem Sandris Veršakovs.

Handbola lokomotīve finālturnīra gaidās © DIENA(1)

Vairāku handbola paaudžu loloto sapni piedalīties Eiropas čempionāta finālturnīrā jau pēc pāris dienām piepildīs Latvijas valstsvienība. Komandas kapteinis Ingars Dude sarunā ar laikrakstu Diena gan neceļ debesu pilis un apzinās spēku samēru cīņā par iekļūšanu otrajā posmā, tomēr sola, ka viņš un pārējie spēlētāji laukumā atdos sevi visu, lai izmantotu katru šī turnīra sniegto iespēju.