Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

LOK nosūtījusi IZM papildu priekšlikumus organizētu nodarbību atjaunošanai

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sadarbībā ar olimpisko sporta veidu federācijām sagatavojusi papildu priekšlikumus organizētu sporta aktivitāšu norisei individuālajām un komandu sporta nodarbībām, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus. Norādītie priekšlikumi otrdien ir nosūtīti Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), vēsta LOK.

adidas pirmā ceturkšņa peļņa nokritusies par 95%(1)

Vācijas sporta apģērbu, apavu un aprīkojuma ražotājs adidas šogad pirmajā ceturksnī strādājis ar 31 miljona eiro tīro peļņu, kas ir par 95% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn, teikts pirmdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Bičevskis: EHF lēmums ir spļāviens sejā vairākām izlasēm(3)

Eiropas Handbola federācijas (EHF) lēmums pilnībā atcelt pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra "play-off" pirmās divas kārtas ir kā spļāviens sejā valstsvienībām, sarunā ar Latvijas Handbola federāciju (LHF) pauda organizācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis.

Latvijas handbolistiem nebūs iespējas cīnīties par iekļūšanu PČ finālturnīrā

Eiropas Handbola federācija (EHF) piektdien izlēma atcelt 2021.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra "play-off" pirmās kārtas spēles, kurās Latvijas vīriešu izlasei bija paredzēta cīņa ar Izraēlu, Čempionu līgas finālčetrinieka turnīrā gada beigās iekļaut Daiņa Krištopāna nākamās sezonas vienību Parīzes "Saint-Germain", bet par Latvijā un Bosnijā un Hercegovinā paredzētajām U-20 Eiropas otrā ešelona komandu cīņām lemt jūnija sapulcē, ziņo EHF.