Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Atgriezeniskās saites trūkums – tiesiskas valsts vājā vieta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
navula j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
Espaliekusavāvietā
E
Šķiet, šis ir pirmais gadījums, kad augsta valsts amatpersona ir tik precīzi nosaukusi problēmu tās īstajā vārdā.
visīstākāsmuļķības
v
jo problēmas VĀRDĀ sauc no problēmu PIRMSĀKUMIEM...gan amatpersonas, gan personas BEZ amata
 • 2
 • 0
Espaliekusavāvietā
E
Ja jūs ieiesiet jebkurā valsts iestādē un sāksiet nodibināt "atgriezenisko saiti" , kas nozīmē izteikt savu viedokli... jūs nākošo reizi to vairs negribēsiet darīt. Tas ir normāli - viedoklis tiek uzskatīts par uzbrukumu. Pat baznīcā tā ir!
Manuprāt
M
Visvājākā vieta ir tā, ka nedzīvojam tiesiskā valstī. Ja tā būtu, tad mēs nemaksātu OIKā klaušas un Kariņš sēdētu cietumā par k.t. Pionieris "darījumu" Un nebūtu daudz kā cita, kas pie mums jau ir noticis (izzagts, izshēmots)..
jautājums
j
Ja Latvijā būtu Valsts padome, vai uz to pretendētu arī Ziemeles kundze? Protams, neilgi pirms tiesneses termiņa beigām?
Itamars Toledano
Katram, šo pasauli atstājot, būs līdzi GRĀMATA, kas būs par pamatu (jeb nebūs) Dzīvības Grāmatai. Mana grāmata nejauka nebūs (lai arī kādam tā nepanesama rādās!), un tā nekādā gadījumā nebūs Inetas Ziemeles grāmata, kuru redzot auksti un drūmi top. Smaidi vien Ziemele, tavs smaids ar zobiem, un ar knaģiem sānus pavilkts!
Kurš kuram līķis.
K
Kas līķis pats sev.
 • 11
 • 5
Pravietisnejaukais
P
Šo pasauli atstājot Itamaram būs numuriņš pie kājas īkšķa... lai nesajuktu ar citiem psihenes līķiem.
 • 11
 • 20
Pareizaisvirsraksts
P
Atgriezeniskās saites trūkums – rada jautājumu par tiesiskas valsts patieso "tiesiskumu".
Pareizisaitestrūkums
P
jautājumu RADĪT nevar, jo tiesiskums nevar būt PATIESS tiesiskums.
 • 14
 • 6
Tereze
T
Kapec Ziemele neruna par to, ka Latvija ir jalikvide genocids, kura ir izveidots pedejos 30 gados pret latviesu naciju Latvijas valsts izlaupitaju un latviesu nacijas iznicinataju vadiba Godman un LC zaglu banda, Skele un TP zaglu banda, Lembergs un ZZS zaglu banda, Lesinskis/ slesere un vina vaditie banditiskie grupejumi, Vikene, Riekstins, Ronis.......? Kapec Ziemele ka juriste neiestajas par to, lai no likumiem tiek iznemtas visas socialas garantijas un privlegijas prezidentiem, ieredniem, ministriem, deputatiem, politikaniem kadas nav vinu lidzcilvekiem? KA var but ta, ka Latvija minimala alga ir noteikta 430€/ menesi ar kuru izdzivot nav iespejams, bet ministri, deputati, prezis sanem 4 000- 6 000€/ menesi lielas algas par sliktu, bezatbildigu, noziedzigu darbu? Vai tad sie kretini strada des it reizes vairak menesi KA vini sanem 10-15 reizes lielaku algu?
Šī baba ir tiesiskas valsts
Š
VISVĀJĀKĀ vieta. Viltīga, alkatīga, un līdz grīdai sagandēta un degradēta.
reptilis
r
Vajag izveidot komisiju (protams ar labu algu),lai apspriestu šo jautājumu - vai vajag vēl vienu padomi(protams ar labu algu)...un vajag beidzot paziņot - visu varu padomēm! Ak ,jā par šo jautājumu arī vajag padomi:))...Satversmes ,ptu,Padomes tiesnese ...vai neskan labāk?!
TimotijsMakveins>Dostojevskis
T
Arī mana pieredze liecina to, ka tie paši , kuri čivina par "atgriezenisko saiti", ir ļoti nepatīkami pārsteigti, ja viņiem šo "saiti" sāk piedāvāt.
Irlielāmērāticams
I
ka tikai viena lieta ir vajadzīga - politiķu un ierēdņu personīgā, individuālā atbildība par pieņemto lēmumu sekām. Nevajag neko sarežģīt un nevajag atkal jaunu nodibinājumu!
Plus
P
vajadzīga tiesnešu personiskā atbildība par nelikumīgiem spriedumiem / lēmumiem lietās, kurās spriedumu / lēmumu nevar pārsūdzēt (piemēram, maksātnespējas lietās). Tāda atbildība bija Latvijā pirms kara. Tagad tiesneši ir tik svētas govis, ka izvirst savā svētumā.
 • 20
 • 11
Ziemeles kundze!
Z
Mūsu tiesiskās valsts trūkums ir tas, ka valsts ar nelikumīgo solidaritātes nodokli drīkstēja aplaupīt cilvēkus, bet nolaupītā nauda nebija jāatdod. Kāpēc valsts ir priviliģēts laupītājs, kuram nav jāatgrieža salaupītais. Parastam laupītājam, kurš aplaupa uz ielas, ir jāatdod salaupītais. Kāpēc valstij - laupītājam nav jāatdod? Atbildēšu Jūsu vietā - tāpēc, ka mums ir Orvela ferma, kur viens laupītājs ir vienlīdzīgāks nekā citi laupītāji.
Nākamā Valsts prezidente
N
Ja tas īstenotos, tad viņa būtu labākais prezidents pēckara Latvijā.
Tieši tā!
T
Sātana nejaukā psihiatrija būtu Ziemeles saturam un satvaram adekvāta mācību grāmata.
 • 8
 • 5
Pravietisnejaukais
P
No Itamara satamborētajiem pseidoreliģiskajiem spriedumiem varētu sastādīt veselu mācību grāmatu psihiatrijas studentiem.
 • 8
 • 20
Nākamā valsts prezidente
N
būs Solvita Āboliņa. Ziemele būs ellē ragana, jo TĀDA bija virs zemes.
 • 21
 • 10
Dostojevskis
D
Dzirdot kārtējo reizi augsti situētu personu runas par atgriezenisko saiti... man ir tikai viena vēlēšanās ... uzrakstīt biezu grāmatu ar nosaukumu "Cilvēks , kurš noticēja lozungam "Neesiet vienaldzīgi!"". Šajā grāmatā es vēlētos apkopot savu pieredzi, kas uzkrāta mēģinājumos šo "atgriezenisko saiti" dot... .

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē