Laika ziņas
Šodien
Migla
Visiem grūtības, vien bankas uz notiekošo var kā no augšas skatīties

Bankām laiks būt solidārām ar klientiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
q
q
.....bet vilkiem ar avīm...
Seska Smaka
S
Ikviena banka ir tendēta uz to lai varētu tev pārkost rīkli un izsūkt beidzamo asins lāsi.Citu interešu tur nav.
oskars
o
Latvija vara pieder tautai ... kada tauta , tada valsts , tada attieksme vienam pret otru ...cuciska.
Dombrovskis banku pakalpiņš
D
Katram ir skaidrs, ka krīzes laikā bija jāpieņem likums par aizliegumu atņemt un pa lēto izpārdot kredītā ņemtos mājokļus, saglabājot atlikušās saistības kā parādu. Bet Dombrovskis bija tik stipri saistīts ar baņķieriem, ka gāja banku pavadā. Rezultātā - desmitiem tūkstošu banku aplaupītu mājsaimniecību un simtiem tūkstošu Latviju pametušu cilvēku. Nelieši!
Bankas Latvijā - cūciskas 2
B
hipotēkāros kredītus piešķīra saskaņā ar banku izraudzītu vērtētāju atzinumu. Īpašums, kurā kredītņēmējs bija ieguldījis arī savu naudu, bija kā ķīla. Tad, kad kredītņēmējs krīzes iespaidā nevarēja veikt kārtējos maksājumus, bankas paaugstināja procentu likmes. Nākamais solis - ķīlas atsavināšana un pārdošana pašā nelabvēlīgākajā laikā par nenormāli zemām cenām, turklāt, visbiežāk pašas bankas nodibinājumiem. Savukārt kredītņēmējs netika atbrīvots no atlikušajām saistībām, bet tās tika saglabātas, kā mūža nasta. Un tad vēl finanšu ministrija ar savām prasībām maksāt ienākuma nodokli par to, kas patiesībā cilvēkiem bija banku veiktu laupīšanu (citādi to grūti nosaukt) radīti nenormāli zaudējumi.
Bankas Latvijā - cūciskas
B
Tas, kā bankas Latvijā izrīkojās ar hipotekāro kredītu ņēmējiem, bija sevišķi cūciski. Ja kāds krīzes dēļ nevarēja laicīgi samaksāt un gāja uz banku vienoties, tad uzreiz tika palielinātas procentu likmes līdz apmēram, kāds nu nepavisam nebija samaksājams. Un tad ķērās pie marodierisma. Cūkas!
eksis
e
bankas vajag iedrošināt. Fuktuks uz laiku nosaka atkāpes kredītriska prasībām, bankas draudzīgi iedod kredītbrīvdienas klientiem vai kādus citus atvieglojumus. Procentus neprasīt pa brīvdienu laiku varētu tikai tad, ja pašai bankai tas resurss ir ienācis bezprocentu, kas līdz nesenam nebija nekāds retums. Tur bankām kopā galvas jāliek, bet Fuktukam tas viss ir jādiriģē, tās sakot, lai sanāk brīvprātīgi piespiedu kārtā.
xx
x
Nu Luminoram paprasīju kredītbrīvdienas, bet tās man maksāšot 35 euro, un nekādas atlaides! lai gan noslēdzot pirms 12 gadiem līgumu, tur bija rakstīts, ka reizi gadā varu ņemt kredītbrīvdienas bez maksas. Skarbas mums tās bankas. Tāpat jau esmu labi par visu samaksājusi.
treknais baņķieris
t
Bankas solidāri notrausīs līdzjūtības asaru.
Jānis
J
Kāds naivums, cik muļķīgs rakstiņš! Valsts var pārtraukt bankām maksāt atskaitījumus no pensiju fondu naudām, valsts var likvidēt tā saucamās sistēmbankas, kad valsts nauda sapludināta ar privāto banku kapitāliem. Tiesa, tad bankas jāatbrīvo no pienākumiem, kurus tai uzlikusi valsts. Pēc visas šīs debīlās sistēmas demontāžas, valsts varētu atgriezties pie Civillikumā noteiktā.
TTT
T
Gluži manas domas. Bankām tā kā laiks būtu saprast, ka tehnoloģiju attīstības rezultātā, tās var arī nesagaidīt nākošo krīzi, jo beidzot vietējie nobalsos ar kājām. Tāpat tiks atņemtas ekskluzīvās tiesības apkalpot pensiju kapitālu. No ASV izmeklēšanām redzams, ka bankas negausīgi rij no vietējo klientu grūtībām un vēl legalizē ārvalstīs nozagto naudu. Pie tam baltu un pūkainu nav neviena.
Velga
V
Paziņot bankai ka ir iestājies force majore un tt
Ekonomičeskijs
E
Bizness biznesa dēļ - maldu un kļūdu ceļš. Vīruss - iespēja atšķirt zirņus no pelavām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē