Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dīkstāves pabalstiem naudas pietiks

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jā, bļeğ, tikai grammar check
J
Un ja nepietiks, tad svf palīdzēs.
Jā, bļeğ
J
Un ja nepotism, tad svc palīdzēs.
Taa
T
Krēsliem par 30 000 nauda ir,ziediem 20 000 ir,bet vai tieši tagad?Cik tas viss stulbi no valdības!Nekur neiet pretī,bet 2 miljardi no pensiju fonda tika nogråbti priekš savu kontu papildinåšanas?Citås valstīs atceľ komunålos citur naudiņu tautai ieskaita,bet müsējie tik soda naudas skaita!Cik tas viss pretigi no valdības puses,un šos liekēźus taću uzturam mēs-tauta!
ukša
u
Kritēriji ir noteikti tā, lai pēc iespējas vairāk uzņēmumu nedabūtu šo dīkstāves pabalstu. Tie ir tikai tukši solījumi. Ja uzņēmējs, redzot, kāda veidojas situācija,daļu PVN nomaksai paredzētās naudas ir izmaksājis algās, lai darbiniekiem ir iespējams izdzīvot, tad pēc VID kritērijem viņam dīkstāves pabalsts nepienākas. Uzņēmumi ir slēgti, bet tiek pieprasīts parāda nomaksas grafiks. Par kādu grafiku var būt vispār runa, ja nav zināms, kad vispār uzņēmums atsāks _ ja vēl atļaus_ strādāt? un, ja atsāks, būs parādos līdz ausīm labākajā gadījumā. Izskatās, ka valsti interesē tikai pēc iespējas vairāk atņemt nevis palīdzēt situācijā, kad tas jau ir izdzīvošanas jautājums. Tagad var redzēt, kas ir kas
Kristīna.
K
Ko valsts ražo pati,kā pelna lai uzturētu ierēdņu armiju??? Tikai no nodoklu iekasēšanas pārtiek? Laukos cilvēkiem netiek uzskaitīts darba stāžs,nav sociālo garantiju veselībai ,pensijai ,kaut gan visi strādā kopš 1991 gada ! Bezdarba statistika ir ,kā tad tie cilvēki paēd ? Levits apzināti nolaidis lauku apvidus ,ai pamatiedzīvotāji ātrāk izmirst un vēl inde ar sālij piejaukto pretsalipes vielu -kālioferrocianīdu,cianīds izraisa smadzeņu un nervu sistēmas darbības traucējumus.Īpaši žīdiem Latvijā izplata nekaitīgo košersāli!
Jā,jā
J
Tikai stingri jāseko, lai tos pabalstus nesāk dāļāt žirnaļugām, kas NAV DĪKSTĀVĒ. Peļņas kritumu valsts nekompensē! Tas, ka žurnaļugas ir mudīgi pirmie uz naudas prasīšanu, nav nekāds brīnums.
Latvietis
L
Smieklīgs tas Valsts pabalsts...
>:-)
&
Kas naivajiem vientiesīšiem nav skaidrs? "Savējiem" savajadzējās. Nauda atradās.
jurists
j
Dīkstāves pabalstu Likums ir pretrunā LR Satversmei. LR Satversme neatļauj valstij (varai) pabalstīt kādus konkrētus uzņēmumus. Ja tāds atbalsts tiek noteikts ar speciālo likumu, tad tam jābūt vai nu visiem vai nevienam.
Dīkstāves pabalsti-uzņēmuma nauda
D
Darba likumā teikts, ka Dīkstāves pabalstus maksā darba devējs. Kāpēc tagad pēkšņi uzņēmēju vietā maksā valsts, kura ir tik nabaga, ka pat bērniem nevar nodrošināt savlaicīgu veselības aprūpi ?
Bāreņiem un mediķiem figa
B
Aizbildnībā esošajiem bāreņiem piešķir tikai pusi no uzturnaudas minimuma. lai paaugstinātu līdz minimumam, vajadzēja 2,5 miljonus, naudas nebija. Lai paaugstinātu atbalstu invalīdiem un mazo pensiju saņēmējiem, vajadzēja 17 miljonus. Naudas nebija. Mediķu atalgojuma paaugstināšanai līdz likumā noteiktajam līmenim. bija nepieciešami 60 miljoni. Naudas nebija. Tagad, lai uzņēmēju vietā maksātu dīkstāves pabalstus, Kariņam un Reiram ir divi miljardi. No kurienes tie uzradās?
Bāreņiem un mediķiem nebija
B
dīkstāvnioekiem ir. Interesanti, no kurienes pēkšņi uzradās
Jānis
J
Labs jautājums! Kad beigsies visa šī šļura, jācer, ka tauta dos attiecīgu vērtējumu šodienas valdībai.
  • 16
  • 1
Manuprāt
M
Pabalstus un lielus pabalstu vajag izsniegt, pirmam kārtām, visiem OIKā afēristiem, kas pat pandēmijas laikā apzog tautu. Un, protams, Ašeradenam līdzīgos OIKistu pabalstītājus arī kaut kā vajadzētu prēmēt, šajos tik grūtajos laikos. "Tumbočku" piepildīšanas atrums tak arī viņiem ir samazinājies.
Jānis
J
Šī dāma, lai kā arī mums riebtos politikas noteicēji ( valdība, Saeima), atstāj labu iespaidu.
Sūdu Pumpis
S
Dāma?Dāma???Vai patiesi dāma???Varbūt ej un izguli dzērumu!!!
  • 7
  • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas