Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Asociācija: Septembrī dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos palielinājusies par 2%

Sekundārajā tirgū dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos šā gada septembrī, salīdzinot ar augustu, palielinājusies par 2%, liecina jaunākais Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tirgus cenu indikators.

Sekundārajā tirgū piedāvātajiem dzīvokļiem Rīgas centrā un Rīgas rajonā cena palielinājusies par 1%.

Dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā cena septembrī samazinājās par 2%, Rīgas mikrorajonos jauno projektu cenas nav mainījušās, bet Rīgas rajonā septembrī jauno projektu cena palielinājusies par 0,5%. Savukārt Jūrmalā cena nav mainījusies.

Saskaņā ar nekustamā īpašuma uzņēmumu sniegto informāciju septembrī vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā bija 2480 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 1405 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 950 eiro par kvadrātmetru, Jūrmalā - 2756 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem sekundārajā tirgū Rīgas centrā bija 1400 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 830 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 545 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena privātmājām Rīgas mikrorajonos septembrī bija 1205 eiro par kvadrātmetru, kas ir pieaugums par 2%, Rīgas rajonā - 1000 eiro par kvadrātmetru (pieaugums par 3%), bet Jūrmalā - 1315 eiro par kvadrātmetru, kas ir samazinājums par 0,5%.

Šā gada septembrī cenu indikators tika izveidots, pamatojoties uz monitoringa rezultātiem par reāli notikušajiem darījumiem, ko nodrošināja nekustamo īpašumu kompānijas Ober Haus, Latio un 1 Partner. Analizējot analītikas nodaļu sniegto informāciju, tiek noteikts vidējais statistiskais rādītājs katrā segmentā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas