Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Laikmetīgās mākslas izstāde Sieviete bez īpašībām

Raiņa un Aspazijas vasarnīca, Jāņa Pliekšāna iela 5/7, Jūrmala

Izstādē piedalās mākslinieces Elīna Brasliņa, Krista Dintere, Liene Mackus, Krista Dzudzilo un Sandra Krastiņa. Izstādes kuratore Jana Kukaine.

2. jūnijs – 11. jūlijs

Liepājas Simfoniskais orķestris atvērs Vecbrāļa foto izstādi ar mirkļiem no operas

Liepājas koncertzāle Lielais dzintars, 2. stāvs, Radio iela 8, Liepāja

Liepājas koncertzāles Lielais dzintars 2. stāva galerijā Liepājas Simfoniskais orķestris atklās sava ilggadējā fotogrāfa Jāņa Vecbrāļa foto izstādi Pirmā …, kas veltīta novembrī pirmatskaņotajai Riharda Dubras operai Suitu sāga.

7. marts – 31. augusts

O.–Pk. 12.00-17.00
Se., Sv. 10.00-15.00
Pr. – slēgts

Signes Kraukles un Žanetes Žvīgures izstāde Paralēlās līnijas

Ogres Vēstures un mākslas muzejs, Brīvības iela 36, Ogre

Divus mēnešus Ogres muzejs darbojies citā režīmā, kad tika strādāts pie krājuma un caur stāstiem un fotogalerijām ogrēnieši un pilsētas viesi tika aicināti apzināt Ogres bijušās sanatorijas un vēsturiskā bānīša ceļus. Esam priecīgi par faktu, ka 15. maijā Ogres muzejs atkal ver durvis un beidzot interesentiem ir iespēja apskatīt Signes Kraukles un Žanetes Žvīgures brīnišķīgo izstādi Paralēlās līnijas, kas klusi elpojusi visu šo laiku, gaidot savus apmeklētājus.

15. maijs – 30. maijs

Izstāde GARĀŽA

Rīgas Motormuzejs, Sergeja Eizenšteina iela 8

Rīgas Motormuzejā skatāma pastāvīgā ekspozīcija ar vairāk nekā 100 vēsturiskajiem spēkratiem, kā arī izstāde GARĀŽA, kur aplūkojami jaunākie un spilgtākie 2019. gada Latvijas Antīko automobiļu kluba (AAK) biedru atradumi.

16. maijs – 1. novembris

Paulas Vītolas izstāde Viļņi – Gaismas – Ēnas

Galerija RIXC, Lenču 2

Izstādes darbos apskatāmi mākslinieciski eksperimenti ar šķietami pašsaprotamām parādībām – skaņu un gaismu. Izmantojot gaismu kā skaņas avotu un ieguves veidu, tā no neredzamas un netveramas parādības kļūst redzama un ar to iespējams strādāt vizuāli, paverot arvien jaunas iespējas eksperimentiem.

27. februāris – 13. jūnijs

Ce.–Se. 12.00–18.00

Daniila Vjatkina izstāde Skapī. Mums visiem ir kas spēpjams

Žaņa Lipkes memoriāls, Mazais Balasta dambis 9

Pēterburgas mākslinieks un Laikmetīgās mākslas muzeja Erarta ilggadējs galvenais dizainers Daniils Vjatkins Lipkes memoriālā atklāj personālizstādi Skapī. Mums visiem ir kas slēpjams. Izstādi mākslinieks veltījis ļaunuma pievilcības tēmai, cilvēka psihes tumšajam un atsvešinātajam pieredzes laukam, un cilvēka traumu dažādībai, kā arī vientulības pārvarēšanai. Izstāde atklāj kultūras forumu Rīgas sarunas 2, kuras no 7. – 10. novembrim notiks Gētes institūtā un Lipkes muzejā.

15. oktobris, 2019 – 31. maijs