Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Telekomunikācijas

No nākamā gada varētu ieviest nodevu par telefona numuriem

No 2021.gada 1.janvāra elektronisko sakaru komersantiem pakāpeniski varētu sākt ieviest nodevu par telefonu numuriem - 0,04 eiro gadā, teikts Satiksmes ministrijas sagatavotajā informatīvajā ziņojumā Par numerācijas resursu maksājumu un nepieciešamību iedalīt numerācijas resursus lietu internetam un mašīnas-mašīnas sakaru pakalpojumiem.

Vodafone zaudējumi gada laikā iespaidīgi - 7,6 miljardi eiro

Lielbritānijas mobilo sakaru operators Vodafone pagājušajā biznesa gadā, kas noslēdzās martā, strādāja ar 7,6 miljardu eiro tīrajiem zaudējumiem, salīdzinot ar 2,8 miljardu eiro peļņu pirms gada, teikts otrdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.

Leimanis: LMT var attīstīt 5G bez sevišķa akcionāru papildu finansējuma piesaistes

Mobilo sakaru operators Latvijas Mobilais telefons (LMT) būs līderis 5G ieviešanā, jo tam ir rīcības plāns un tas var nodrošināt attīstībai un 5G ieviešanai nepieciešamās investīcijas bez sevišķa akcionāru papildus finansējuma piesaistes, aģentūrai LETA sacīja LMT padomes priekšsēdētāja vietnieks Anrī Leimanis.

Latvija zaudē Lietuvai zvanu centru biznesa attīstībā

Latvija vēlas, lai šeit savu darbību attīstītu starptautiskie pakalpojumu uzņēmumi un veidotu zvanu centrus. Kaimiņvalsts Lietuva jau kļuvusi par līderi reģionā šajā jomā, taču izrādījies, ka Latvijā trūkst atbilstoši izglītotu cilvēku, kas šādos centros varētu strādāt. Vairāki Zviedrijas pakalpojumu sniegšanas uzņēmumi tādēļ atteikušies no biznesa izvietošanas Latvijā, sestdien vēstīja telekanāls LNT.

Nekad neko neesam nokavējuši

Par telekomunikācijām mūsdienās un tuvākajā nākotnē ar Bite tehnisko direktoru Gintu Butenu sarunājas Raivis Vilūns.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide