Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Migla

Sandis Ģirģens

Visus trīs kandidātus vērtēs ministrs

Valsts policijas (VP) priekšnieka amata konkursa komisija noslēgusi darbu un iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) virzīšanai amatā ieteikusi visus trīs kandidātus. Tādējādi tagad ministra rokās būs izlemt, vai augsto amatu ieņems VP Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieka vietnieks pulkvedis Normunds Grūbis, pašreizējais VP priekšnieka pienākumu izpildītājs ģenerālis Andrejs Grišins vai arī Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks ģenerālis Juris Šulte.

Ģirģens iesniedz izskatīšanai Saeimā likumprojektus viltus ziņu apkarošanai

Trešdien, 27. maijā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iesniedza politiskās partijas KPV LV Saeimas frakcijai sagatavotus grozījumu ierosinājumus divos likumos – likumā Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem un likumā Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums - lai veicinātu viltus ziņu apkarošanu Latvijā. Grozījumi ir izstrādāti iekšlietu ministra pavasara sākumā sasauktās darba grupas viltus ziņu apkarošanai rezultātā, pēc kā iesaistītās iestādes sniedza savus priekšlikumus, informē ministra padomniece Beata Jonite.

Ģirģens uzdevis Valsts policijai uzsākt resorisko pārbaudi par masku iepirkumu no Ķīnas

Ceturtdien, 7. maijā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) uzdevis Valsts policijas priekšnieka pienākumu izpildītājam Andrejam Grišinam organizēt resoriskās pārbaudes uzsākšanu saistībā ar gandrīz 900 000 eiro vērto individuālo aizsarglīdzekļu iepirkumu no Ķīnas, ko realizējis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) kā pasūtītājs, Nacionālais veselības dienests (NVD) kā koordinējošā institūcija un SIA GP Nord kā piegādātājs, informē iekšlietu ministra padomniece komunikācijas jautājumos Beata Jonite.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide