Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reformas

Augstskolu reforma. Kā interesēs?

Arī augstskolas saprot, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, taču mēs esam norūpējušies, ka reforma ir sākta sasteigti, nekvalitatīvi un neapspriežoties ar pašām augstskolām, – intervijā Romānam Meļņikam atzīst Rīgas Stradiņa universitātes rektors profesors Dr. habil. med. Aigars Pētersons.

Zanders: Reformu skaidrošanas klupšanas akmeņi

Parlamenta vakar apstiprinātais valdības vadītājs vairākkārtīgi uzsvēris reformu izskaidrošanas nepieciešamību. Laiks rādīs, kā tieši Kučinskis to saprot, tomēr dažas tēzes būtu lietderīgi paturēt prātā. 

Ķīna sāk bruņoto spēku reformu

Lielvalsts ar pasaulē lielāko armiju un otro lielāko militāro budžetu - Ķīna - nupat ir ķērusies pie lielākajām militārajām reformām tās vēsturē. Ķīnas ekonomiskās attīstības piebremzēšana likusi domāt par efektīvāku līdzekļu tērēšanu arī militārajām vajadzībām, pirmdien vēsta laikraksts Diena.

Ukrainas sabiedrībā valda neapmierinātība ar nepieciešamo reformu ieviešanas tempu

Pašlaik Ukrainas sabiedrībā valda uzskats, ka reformu ieviešanas tempi ir neapmierinoši, ka visam ir jānotiek ātrāk, intervijā aģentūrai LETA atzina Latvijas vēstniece Ukrainā Argita Daudze.Runājot par nepieciešamo reformu ieviešanas gaitu, vēstniece norādīja, ka ir vērojama zināma inerce, daļā ierēdniecības un politiķu aprindu ir personas, kuras nav ieinteresētas situācijas maiņā.

No reformām atkal čiks vien iznāk

Atvieglojums un vilšanās reizē, jo atkal neīstenojas solītās reformas, kas pēc būtības varēja uzlabot skolotāju dzīvi, - tā varētu raksturot vispārējo skolotāju noskaņojumu, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide