Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Degvielas uzpildes stacijas

Galvenais izaicinājums ir klimata pārmaiņas

"Klimata pārmaiņas ir globāls izaicinājums, kas ietekmē visu pasauli, šo pārmaiņu sekas ir redzamas visur: tie ir plūdi, mežu ugunsgrēki, viesuļvētras. Visi saprot, ka, ja netiks sperti aktīvi soļi klimata pārmaiņu mazināšanai un ilgtspējības nodrošināšanai, situācija kļūs tikai sliktāka," uzskata degvielas nozares uzņēmuma Neste viceprezidente ilgtspējas jautājumos Salla Ahonena.

Konkurē ar atšķirīgu ātrās ēdināšanas stratēģiju

Augusta pirmajā nedēļā Jūrmalas virzienā, A10 autoceļa malā tiks atklāta jauna degvielas uzpildes stacija (DUS) – tā ir jau desmitā, ko divu gadu laikā kopš darbības uzsākšanas atvēris vietējais Latvijas degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Kool Latvija.

Degvielas tirgus pārbīdās

Pēdējos gados degvielas tirgus Latvijā piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas, un nekas neliecina, ka nākotnē situācija varētu kļūt rāmāka. Pērn degvielas mazumtirdzniecībā darbojās 121 komersants. Kaut gan lielie tirgotāji ar zināmu intensitāti pārņem mazos spēlētājus, to skaits tik mazam tirgum kā Latvijai joprojām ir liels, piektdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Shell jau šogad Latvijā cer atvērt 10 degvielas uzpildes stacijas

Nīderlandes un Lielbritānijas naftas kompānija Shell līdz gada beigām Latvijā plāno atvērt desmit degvielas uzpildes stacijas, aģentūru LETA informēja Shell International sabiedrisko attiecību Lielbritānijā nodaļas vadītājs Džonatans Frenčs.

Asociācija: Biokomponentes pievienošanas ietekme uz degvielas cenu ir maznozīmīga

Degvielas patērētāji arvien vairāk ir neizpratnē par milzīgo degvielas cenu starpību Baltijas valstīs, par ko degvielas tirgotāji steidz skaidrot patērētājiem un viens no šiem argumentiem par atšķirīgo biokomponentes piejaukumu neiztur kritiku, paziņojumā norāda Latvijas Biodegvielu un bioenerģijas asociācija.

Alsungā stundu pēc DUS aplaupīšanas aiztur jaunieti

Ceturtdien policija Alsungā stundas laikā pēc nozieguma izdarīšanas aizturējusi jaunieti, kurš aplaupīja degvielas uzpildes staciju (DUS), informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Jau vairāki degvielas tirgotāji pazeminājuši cenas līdz 99 centiem litrā

Arī degvielas tirgotājs Neste ir samazinājis benzīna un dīzeļdegvielas cenu zem eiro robežas, un patlaban litra cena degvielas uzpildes stacijās (DUS) ir 0,99 eiro, liecina LETA apkopotā informācija.Lukoil 95.markas benzīna litra vidējā cena ir 1,035 eiro, bet dīzeļdegvielas - 1,037 eiro litrā.Arī pašmāju degvielas tirgotājs Virši-A šorīt samazinājis degvielas litra cenu līdz 0,999 eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Lukoil lēmums pamest Austrumeiropu neattiecas uz darbību Baltijā

Naftas produktu tirdzniecības optimizācijas dēļ Krievijas uzņēmums Lukoil pārdod aktīvus ne tikai Ukrainā, bet visā Austrumeiropā, kas saistāms gan ar biznesa, gan ģeopolitisko loģiku, trešdien vēsta laikraksts _Dienas Bizness._Baltijā un Latvijas tirgū esošā situācija Lukoil "pagaidām apmierina" un šo tirgu uzņēmums neplāno atstāt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide