Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Motoru sports

ĀTRUMA CILTS: Skrastiņa moto frīstaila lēcieni pamatīgi satrauc Timrotu

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz raidījuma izbraukuma studijā viesos ir jaunais Latvijas FMX talants un vienīgais šī motosporta pārstāvis Baltijā – Kalvis Skrastiņš. Bet tikšanās neaprobežosies ar sarunām vien, jo sportists skatītāju priekam sarūpējis arī vairākus patiesi trakulīgus mototrikus.

Jonass pēc neveiksmes pirmajā braucienā Beļģijas posmā finišē piektais

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas svētdien Beļģijas trasē Lommelā divu finālbraucienu summā ieņēma piekto vietu pasaules čempionāta (PČ) 15. posmā, kurā uzvaru izcīnīja latvieša komandas biedrs un galvenais konkurents kopvērtējumā Horhe Prado no Spānijas. Jonass svētdien pirmajā braucienā kritiena dēļ nevarēja pacīnīties par pirmo pozīciju un braucienu noslēdza ārpus labāko trijnieka - 4. pozīcijā.

ĀTRUMA CILTS: Kā iemācīties paraut ratā ar motociklu?

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Šoreiz raidījuma viesis būs moto braucējs Didzis Grundulis, kurš skatītājus iepazīstinās ar strītbaikfrīstaila kustību Latvijā un šīs komūnas aktuālākajiem notikumiem. Didzis uz studiju ieradies ar savu motociklu, kas nozīmē, ka bez moto triku izmēģinājumiem neiztikt!

Jonass: Nākamajā sezonā 90% startēšu MXGP klasē

Latvijas talantīgais motosportists un pašreizējais pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas nākamajā sezonā, visticamāk, piedalīsies prestižākajā MXGP čempionātā.

Ierīko trasi ar sirdi un prātu © DIENA

Pamatoti var lepoties ar mūža lolojumu. Motosporta entuziasts Ēriks Pīlādzis Stelpes mājas pagalmā ir ierīkojis mototrasi, kurā šonedēļ jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies pasaules čempionāta posma sacensības blakusvāģu klasē. No šķeltajiem akmeņiem būvētais fundamentālais tiltiņš, vērienīga motociklu mazgātava un skatuve, kur notikuši arī koncerti, automātiski vadāma laistīšanas sistēma – patiešām jāapbrīno Pīlādža paveiktais. Svētdien Ērikam apritēs 60 gadu, un motokrosa sacensības būšot kā dzimšanas dienas ballīte divu dienu garumā.

ĀTRUMA CILTS: Biķernieku Motorporta festivāla jaudīgākie momenti

Ar vērienu aizvadīts Biķernieku Motorporta festivāls 2018. Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma ĀTRUMA CILTS speciālizlaidumu no Biķerniekiem – intervijas ar sportistiem un organizatoriem, spilgtākos sacensību momentus un dramatiskākās cīņas.

Mercedes pagarina līgumu arī ar somu pilotu Botasu

Pirmās formulas (F-1) viena no vadošajām komandām Mercedes piektdien paziņoja arī par līguma pagarināšanu ar somu pilotu Valteri Botasu, līdz ar to arī 2019.gada sezonā Vācijas komandas sastāvā izmaiņas nebūs.