Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Motoru sports

Nitišam Rīgā iespēja noformēt Eiropas čempiona titulu © DIENA

Trešo gadu pēc kārtas pasaules līmeņa autosporta pasākums notiek tepat uz vietas Biķernieku trasē Rīgā. Iepriekšējos divos gados Latvijas posms tika atzīts par vislabāk organizēto FIA pasaules rallijkrosa čempionātā, un šogad apetīte nav mazinājusies – ne Neste World RX of Latvia rīkotājiem, ne mūsu autosportistiem, kuri mēģinās izmantot savas trases priekšrocības un mājinieku atbalstu.

Ātruma cilts: Latvieši ar motocikliem pieveic Vidusāzijas bīstamākos maršrutus

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Raidījuma studijā viesojas biedrības Adventure Team Latvia dalībnieks Jānis Traubergs, kurš kopā ar domubiedriem aizvadījis trakulīgu ekspedīciju ar motocikliem pa Vidusāzijas valstīm, ceļā sastopoties ar bruņotiem karavīriem un nepielūdzamiem laikapstākļiem.

Turpina lauzt sev ceļu rallijā © DIENA

Uzvara Eiropas Rallija čempionāta (ERČ) posmā Čehijā Junior U27 klasē, debija pasaules rallija čempionāta (WRC) junioru konkurencē – Mārtiņš Sesks kļuvis par jaunu zvaigzni Latvijas autosportā. Liepājnieks ir pirmais rallija braucējs no Latvijas, kurš ticis pie līguma ar rūpnīcas komandu (Opel Motorsport). Bet atzīst, ka zvaigžņotu priekšgājēju neesamība Latvijas rallija braucējiem aizvien liek virzīties pa iepriekš neiestaigātu ceļu tumsā – kopīgiem spēkiem jālauž ledus, kas gadiem ilgi bijis nekustīgs no Latvijas uz rallija sabiedrību.

VIDEO: Jonass izcīna otro vietu PČ posmā Turcijā

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas svētdien Turcijā izcīnīja uzvaru otrajā finālbraucienā un divu braucienu summā ieņēma otro vietu pasaules čempionāta 18.posmā.

Jonass uzvar PČ Turcijas posma kvalifikācijā

Pērnā gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass no Red Bull KTM Factory Racing komandas sestdien Turcijā izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta 18.posma kvalifikācijā.