Laika ziņas
Šodien
Migla

Motoru sports

Ātruma cilts: Latvijā ražoti milži transportē pasaules autosporta zvaigžņu auto

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Tās viesis ir Artūrs Priednieks – autosportists, Olivera Solberga pārstāvis Baltijā un Race Transport Solutions dibinātājs. Šoreiz turpinās arī rubrika Blondīne servisā ar Aneti Ķēniņu, kura saviem spēkiem mācīsies nomainīt gaisa filtru.

Divus MXGP posmus aizvadījušais Jonass savu gatavību šobrīd vērtē kā 70%

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass šobrīd ir aptuveni 70% gatavībā, bet pagājušajā nedēļā aizvadītajā pasaules čempionāta otrajā posmā sasniegtos rezultātus viņš vērtē kā optimālus un pašsaprotamus, ņemot vērā pērn piedzīvoto ceļgala traumu un izmaiņas, kuras nesusi pāriešana no MX2 klases.

Jonass izcīna 11.vietu PČ otrajā posmā

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no Rockstar Energy Husqvarna komandas svētdien Lielbritānijā izcīnīja 11.vietu pasaules čempionāta otrajā posmā prestižākajā MXGP klasē.

Ātruma cilts video: blondīne servisā pirmo reizi maina eļļu(1)

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šajā epizodē sākas jauna rubrika Blondīne servisā ar Aneti Ķēniņu, kura pirmo reizi mūžā iejutīsies autoservisa mehāniķa lomā. Raidījums arī viesosies pie Toma Macuka – motosportista, kurš pievērsies snow bikecross.

Video: Bruno Rožkalna motosporta dzīves līkloči

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Pauls Timrots tiekas ar Latvijas motosporta leģendu Bruno Rožkalnu, kurš motocikliem veltījis visu dzīvi. Sportists izbraucis visas Eiropas trases, taču pie sasniegtā neapstājas, un skaidrs ir viens – pasaulei jāgatavojas jauniem Rožkalnu dinastijas uzvaras gājieniem. Raidījums skatītājiem sagatavojis arī video atskatu uz 90. gadu Latvijas autotreka sacīkšu notikumiem, kur skaistas uzvaras mijās ar smieklīgiem kurioziem.

F-1 atgriežas vairāk nekā pusgadsimtu sena prakse(1)

Šajā sezonā Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionātā pilotiem piešķirs vienu papildu punktu par ātrāko apli posmā, pirmdien lēma sacensību rīkotāji. Iepriekšējo reizi punkts par ātrāko apli tika piešķirts no 1950. līdz 1959. gada sezonai.

Jonass elitārajā MXGP klasē debitē ar desmito vietu

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no Rockstar Energy Husqvarna komandas svētdien Argentīnā izcīnīja desmito vietu pasaules čempionāta pirmā posma sacensībās prestižākajā MXGP klasē. Jonass pirmajā braucienā bija devītais, bet otrajā finišēja 12. pozīcijā, kas summā viņam deva desmito vietu un 21 punktu.