Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Basketbols

Saslimušie vēl četrās NBA komandās - līgā jau 14 Covid-19 gadījumu

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Filadelfijas 76ers un Denveras Nuggets ceturtdien paziņoja, ka to rindās ir personas, kuras inficējušās ar Covid-19 vīrusu. Tāpat saslimšanas gadījumi konstatēti Losandželosas Lakers un Bostonas Celtics rindās.

LBS valde apstiprinājusi Latvijas čempionātu rezultātus – kārtējie tituli TTT Rīga un VEF Rīga

Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijas valdības izsludinātā ārkārtējā situācija un Force majeure apstākļi padarījuši neiespējamu basketbola komandu normālu funkcionēšanu un turnīru norisi. Tāpēc Latvijas Basketbola savienība valde 2020. gada 14. martā nolēma atcelt aprīlī un maijā paredzētos Latvijas vīriešu un sieviešu čempionātu izslēgšanas turnīrus, un 19. martā nolēma veikt Latvijas vīriešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā uz tā pārtraukšanas brīdi 2020. gada 13. martā, un Latvijas sieviešu čempionāta dalībnieku klasifikāciju, saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām Douglas Baltijas Basketbola līgas noslēguma tabulā uz 2020. gada 1. martu.

Mavericks līdz pirmdienai atcēlusi visus treniņus

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Dalasas Mavericks, kurā spēlē latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis, līdz pirmdienai atcēlusi visus plānotos treniņus, lai pasargātu spēlētājus un personālu no iespējas inficēties ar Covid-19 vīrusu, vēsta klubs.

NCAA atceļ "Marta trakumu"

Nacionālā koledžu sporta asociācija (NCAA) atcēlusi Ziemeļamerikas vērienīgāko pavasara sporta notikumu - "Marta trakumu", kurā studējošie basketbolisti cīnās par čempiontituliem vīriešu un sieviešu konkurencēs.