Laika ziņas
Šodien
Migla

Pirms pieļauj bērna adopciju uz ārzemēm, jāizvērtē visi riski

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Balanda
B
Tādai Plokas vāvuļošanai es ticēšu tikai tad, kad viņa pati paņems no bērnunama tādu bērnu, kuru neviens Latvijas iedzīvotājs negrib adoptēt. Ir daudzi bērni, kuri no mazotnes izaug līdz pusaudzim, un tā arī neviens viņus negrib. Un ja viņš ir speciālām vajadzībām, tad viņa vienīgā nākotne Latvijā ir pansionāts līdz mūža galam. Un tās ir rūpes par bērnu? Ir sen zināma statistika - Latvijā adoptē tikai mazus un veselus bērnus. Bērnus ar īpašām vajadzībām un pusaudžus Latvijā neviens negrib adoptēt. Bet ārzemnieki ir gatavi adoptēt arī slimus bērnus. Un nav svarīgi, ko tāda juriste Ploka stāsta. Tās ir tikai viņas vēlmes un iedomas. Jā, ar labiem nodomiem, bet pilnīgi atrautas no realitātes.
oma
o
Katrai valstij ir pienākums palīdzēt bāreņus uzaudzināt par patriotiskiem, patstāvīgiem pilsoņiem ar iespēju sevis uzturēt reiz ir pieauguši. Latvijai visi savi bērni ir vajadzīgi, jo viņi ir Latvijas nākotne. Labumu meklētāji kuri siro pa visu pasauli dzenoties pēc materiāliem labumiem, lai nedod padomus šajās slejās.
veronika
v
Vecajam čekistam ir zinama taisnība, jo čekisti Latvijā ir ļoti aktīvi. Jutas Strīķes un Cīrules (bijušā VID direktore) mistiskās slimības un sekojošās nāves izklausās pēc čekas darbību.
  • 0
  • 0
Vecsčekists>Oma
V
Patiešām, bāreņu patriotiskajā audzināšanā mums bija labi panākumi. No bērnu namu audzēkņiem, kā arī no invalīdiem , kuri jūt sabiedrības vīzdegunību sanāk ļoti labi slepenie aģenti.
  • 3
  • 1
janis
j
Pie tik sliktas demogrāfijas un tautas mazuma adoptēt uz ārzemem ir amorāli un ciniski .!
trusis nejaukais
t
shii te maatiishu domaashana vienkaashi nogalina - "jums buus te mociities un izdziivot jo juus neesat labaaki par mums". shausmas, kaa var shaadiem cilveekiem ljaut lemt beernu liktenjus!
janis
j
Valstij ,valstij ir tās rūpes jāuzņemās !Mes taču atjaunojam valsti !Satversmi .!
  • 2
  • 3
Irlielāmērāticams
I
ka attieksmi pret slimu, nelaimīgu bērnu iespēju izmukt no sava likteņa Latvijā, ka šo attieksmi varētu nosaukt pat "liekulības stundu". Vai "dienu"... .
Pareizaisjautājums>Krahs
P
Ja Latvijā demogrāfija pasliktinās dēļ "Vienotības" prettautiskās politikas... tad kāpēc demogrāfija pasliktinās praktiski visās labi paēdušajās valstīs , kuras gūst aizvien varenākus sasniegumus genderisma un dzimumu "līdztiesības" jomā?
Krahs
K
Lai, ko runātu cienījamā juriste, netiek runāts par galveno: bāreņiem iespējas Latvijā nav. Kāmēr Latvijā valdīs Vienotības kartelis, ekonomikas attīstības nebūs: deomgrāfijas pasliktināsies; jaunieši pēc skolu beigšāanas turpinās braukt prom, un adoptācija ir vienīgā iespēja pavērt bērniem plašākas iespējas
Krējums Saldais
K
Cienījamie par/pret vienkārši aizmirst, ka Latvija jau kādus 30 gadus dzīvi kapitālismā, kur visu mēra naudā. Arī bērnus. Un nav noslēpums, ka ģimenēm, kur ir bērni ar īpašām vajadzībām pienākas tādas ekstras, kas mums par sapņos nerādās. Un krietnai daļai nevalstisko organizāciju sanāk labs bizness.
Bāreņiem puse no uzturnaudas
B
Finanšu ministrijas un Labklājības ministrijas cūciskuma dēļ aizbildnībā esošajiem bāreņiem tiek nodrošināta tikai puse no minimālās uzturnaudas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē