Laika ziņas
Šodien
Migla

Ķuzis atzīst, ka policija "nespēj sevi atražot"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vecsčekists
V
Iet strādāt policijā, tas nozīmē - iet karā. Ja t.s. "bruņotajos spēkos" var nodienēt līdz pensijai tā arī neredzējis dzīvu pretinieku, par šaušanu pat nerunājot, tad policistam var nākties piedzīvot reālu uzbrukumu jau pirmajā darba dienā. Policistam par katru dienestā izturēto gadu vajadzētu dot ordeni. Lai šādu elli zemes virsū izturētu, policista amatam būtu jābūt ar augstāku prestižu, kā tas ir armijai.
jautājums
j
Ķuža kungs, kad publicēsiet Balto Grāmatu par policistu noziegumiem pret civiliedzīvotājiem 1991 - 2004. Desmitiem tūkstošu izvarošanu, laupīšanu, krāpšanu, maksas līdzdalību noziegumos, apmaksāta nekā nedarīšana, ņirgājoties par nozieguma upuri notikuma brīdī. Jūsu uniforma joprojām izsauc reflektīvu vemšanas reakciju tieši tā dēļ. Nesodīta atlaišana noveda pie Latvijas kriminalitātes piesātināšanas ar ''speciālistiem'', kā dēļ godīgie bēg no šīs zemes. Labāk jau neatražojieties, atjaunosim aizsargus.
Pareizaissecinājums
P
Jautājum, ja Tu šo visu turi pie sevis ...tik ilgi... un neziņo ... tad jau Tu esi līdzdalībnieks!
  • 6
  • 6
Pravietisnejaukais
P
Policista amats pēc savas dziļākās būtības ir garīgs amats. Ja indivīdam nav dziļas izpratnes par to, kas cilvēki patiesībā ir par kustoņiem... policists nespēj sava amata smago nastu ne īsti celt, ne īsti nest. PS. Bet, kad uz policiju aiznes Bībeli, ko uzdāvināt darbiniekiem, tad no policijas priekšniekiem ir tik daudz atrunu, kā nebija no boļševiku poļitrukiem. Tikai fakti, nekā personīga!
Vija
V
Un no tiem , kas palikuši izspiež pēdējo sulu
bijušais
b
Visus sajūsminošs 12h darba režīms, izcila attieksme pret nodarbinātajiem, aizstāvība pret apdraudējumiem un ,, uzbraucieniem,, , izmeklētājiem, ekspertiem, IT speciālistiem u.c. nekam nevajadzīgo veselības prasību un fizisko normatīvu pārskatīšana un atcelšana. Tik daudz izdarīts, lai būtu mazāk ,,jāatražo,,.
Jozis
J
Labi ražoji kopā ar melno Lindu iznīcinot policijas akadēmiju!
Antūns
A
Esi jau sevi "uz ražojis" sagraujot policiju.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(2)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē