Laika ziņas
Šodien
Apmācies

"Zīmēšanās" vispirms

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Vai Meļņiks ir LABAIS, kas nekur un nekad NEZĪMĒJAS, un VISMAZĀK zīmējas Misānes lietā, jeb tieši otrādi, naidā zobus sakodis?
Pravietisnejaukais
P
Kam vēl ir jānotiek, lai cilvēki beidzot saprastu, ka visi šie "misāņu skandāli" ir sekas cilvēku nievājošai attieksmei pret Dieva izveidoto laulības institūtu? AKLIE NEJĒGAS !!!
Itamars Toledano
AKLS ir pravietis, kas NAIDU un NEJAUKUMU sēj, bet mīlestības un līdzjūtības nepazīst, jo Dieva izveidotais laulības institūts ir laulība ar TICĪBU, CERĪBU un MĪLESTĪBU, tas ir, laulība ar Kristu pašu, jo TIEŠI Dieva Dēls mums kā LĪGAVAINIS ir apsolīts. Arī Kristīnei Misānei.
  • 0
  • 0
ierēdnieciskā sodītkāre
i
Dānija 2 reizes piedāvāja izdot Misāni Latvijai. Latvijas prokuratūra atteicās, jo sods par sava bērna aizvešanu bez otra vecāka piekrišanu Latvijā esot tik sīks, ka Latvijas prokuratūrai neesot nekādas intereses izprasīt Misāni. Prokurors Kalniņš vai nu neizvērtēja visus citus apstākļus, tostarp to, kā atteikuma gadījumā rīkosies Dānija, kas notiks ar M., ja Dānija to izdos DA, vai arī izvērtēja un augstpātīgā manierē nolēma: aizbēga no vīra, lai tad arī saņem, ko pelnījusi. Bet formālo iemeslu neizprasīšanai atrast jau nav grūti.
Itamars Toledano
To tu te raksti jau vismaz 100 reizes. Vai neviens nelasa un pašam vien plusus jāsaliek? Ko pelnījis, saņemsi arī tu; par to vari būt drošs, jo Dievs to APSOLA.
  • 0
  • 0
Juridičeskijs
J
Ja laulība būtu oficiāli noformēta, skandāla nebūtu. Gadījumā, ja laulība nav noslēgta - ir bērna nelikumīga (bez attiecīgu procedūru ievērošanas ) aizvešana no valsts.
  • 4
  • 2
Meždunarodnijs
M
Dāniju jāpiespiež ne tikai mainīt tiesas spriedumu Misānes lietā, bet arī ar Amerikas Centrālās Izlūkošanas Pārvaldes ietekmes personām Latvijā vajadzētu uzbrukt Dānijai nolūkā neļaut Krievijai būvēt gāzes vadu Dānijai piederošā Baltijas jūrā.
Psihiatričeskijs
P
Pacient, jums atkal nebijāt uz špricīti?!
  • 5
  • 0
Jānis
J
Zīmuļi zīmējas! :)
Itamars Toledano
Jā, nolādētie NRA Točkas un Pederes ZĪMUĻI! Tie visu valsti PIEGĀNA!
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(3)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē