Laika ziņas
Šodien
Migla

Valdības izgāšanās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Liekulības tirgus
L
Smieklīgi, ka oligarhu PR cilvēks Meļņiks runā par autoritārismu. Kad vajadzēja Šķēli un Šleseru tautai iebarot, tad kaut kā autoritārisms viņam netraucēja.
oskars
o
Latvija ir tiesiska valsts !!!
bet
b
pēc manām domam tā ir tiesu varas totāla izgāšanas un Muižnieks ka īsts čekists un intrigants ir degradējis Latvijas Universitāti, un ir interesanti, ka par kalnameijeru un bičevski neviens no lumpeņiem nesatraucas...tie mums ir perfekti-oligarhu roklaižas, meļi un krapnieki
neValdība
n
Kaitnieku kartelis, ne valdība
JanisT
J
Latvijā valdība nekad nav vainīga! Vienmēr vainīga tikai tauta! Sevišķi pensionāri, par to, ka negrib mirt nost no bada, bet atļaujās prasīt pensijas. Nākamie vainīgie, protams, ir ārsti un skolotāji, jo atsakās strādāt par velti.
Nja
N
Noželojamais šķēles bļodlaiža, čekas stukaču aizstāvis.
Dostojevskis
D
Tiem, kuri ņem savās rokās valsts varu ir jāzina, ko ar šo varu darīt. Neviens taču nepērk velosipēdu, ja neprot ar to braukt!
Valstij jārespektē arī 1.instance
V
Tas, ka valsts iestādes nerespektē pirmās un otrās instances tiesu nolēmumus, patiesībā ir nenormāla necieņa. Tādā veidsā valsts it kā pasaka, ka pašas valsts radītās zemākās instances nav kompetentas. Ierēdņiem un cita veida amatpersonām tā ir iespēja izrādīt savu varu, turklāt, tas viņiem neko nemaksā. Gan viņu darba laiku, gan izvēlētos advokātus, gan tiesu nodevas samaksā nodokļu maksātāji. Tajā pašā laikā pēdējos gados iedzīvotājus ar tiesu nodevu un drošības naudu cenšas atturēt no tiesāšanās nākamajos līmeņos.
jurists
j
Šuplinska vakar ar savu destruktīvo un aroganto viedokli šajā lietā ne tikai izgāzās, bet arī izrādīja atklātu necieņu pret tiesu varu. Ko viena provinces profesore sajēdz no likumiem un tiesību normu interpretācijas ? Neko, jo likumu nepietiek gramatiski izlasīt, ir vajadzīgas zināšanas, lai to pareizi piemērotu. Viņa nekaunīgi tērē ministrijas finanšu līdzekļus sev pietuvinātu, bet dārgu advojātu biroju pakalpojumiem. Ieteiktu Muižniekam, ja šī sādžas profesore uzstās uz tālāku tiesvedību, pieprasīt zaudējumu atlīdzību gan par piespiedu darba kavējumu, gan par morālo kaitējumu.
  • 21
  • 9
Valsts ierēdņu varaskāre
V
Ja reiz pirmā instance ir nostājusies iedzīvotāja pusē (kas gan Latvijā nav sevišķi izplatīta parādība), tad valstij tas būtu jārespektē. Jo iedzīvotāja parastā izpratnei par lietu kārtību nav jābūt augstākā līmenī, nekā pirmās instances tiesai.
Provinciaļnijs
P
Augstākās izglītības lietās ministrei Šuplinskai nav ko jaukties - ar to ( augstāko izglītību) viss ir kārtībā jau ne vienu gadu vien. Brīvpusdienu noņemšana jaunākiem skolniekiem, skolu slēgšana utt.- daudz nopietnāka un svarīgāka nodarbošanās izglītības laukā.
Gans
G
Lai tinas atpakaļ uz sādžu un komjauniešu pulciņu
  • 20
  • 9

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē