Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kaimiņ, noliec mandātu!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sliktā aura
S
Kaimiņš - Saeimas melnā avs.
Jānis
J
Autor! 5:34 raksts publicēts? Nevarēji aizmigt, jo tev nepatīk kāds un domāji kā, iespējams, politiski apmaksātu rakstu ielikt? Kā ar citu valstu augsta ranga amatpersonām, varbūt tās ar atstādināt ierosini, vai sportistiem mūža diskvalifikāciju piešķirt?
Jānis
J
P. S. Ja es lietotu kaut mazliet grādīgos šobrīd, un mani šādi nepatiesi aptaisītu, es noteikti pie mestos lopā, lai nebūtu jādzird un jāredz šāda ķengāšana. Otrā lieta, ko izdarītu, kad viss būs galā, iesūdzēt tiesā visus, par nomelnošanu, aprunāšanu, pazemošanu un taml. (par visu iespējamo). Un cerētu, ka izmaksās prāva ļoti daudz un piemērotā soda vietā palūgtu tikai segt visus izdevumus. Jo nekāds soda mērs jums neliks justies tā, kā, iespējams, jūtas cilvēks, kurš ir vainīgs sekās, bet ne jau tamdēļ ka kaut ko darīja nepareizi. Iespējams 90% ar covid nemaz nenojauš, ka ir izplatītāji un pārslimos ne uzzinājuši.
  • 2
  • 2
Saulcerite
S
Caur tädiem melņikiem var "iebarot" tautai da sazin ko. Interesanti, käpec par Merkeles saslimsanu te neviens zurnälists tä neraksta.
Taatasir
T
Katra karaļa galmā bija vismaz kāds jokdaris. Ne vienmēr viņa joki bija smieklīgi.
P
P
Kaimiņ,rubī tālāk!
Doks
D
Eju uz darbu un baidos... Ne jau, ka saslimšu un nomiršu, bet, ka saslimšu un mani nories kā suni. Kaimiņam - ordeni. Beidzot viss bars var pašizolēties un pārstāt tēlot saeimu un valdību.
Vents
V
Kaimiņa debilitate sit augstu vilni. Vēl kāds jefiņš viņam grib ordeni dot.
  • 11
  • 13
Anna
A
Tas ka turpināt pulcēties dzīvajā bija garām no visām pusēm, visiem jau tagad vienalga. Galvenais kārtējo reizi uzrīkot latvisko teātri ar vainīgo meklēšanu (turkāt optimāli ja var atrast 1 konkrētu, lai vienkārši nomētāt akmeņiem) - tā vietā lai pieaicinātu kāda palielāka internacionāla kantora IT, kas nabaga saeimai mierīgi izlīdzētu noorganizēt videokonferenci...
jānis
j
Cenzoram cepumiņš, brīva valsts kā nekā.
w
un oligarhu skribentiņam ar sen nebija laika jau doties penzijā? vai ne toreiz, kad viss uzpeldēja žurnāla IR Rīdzenes sarunās?
citu vidū
c
Ko darītu un ko norietu daudzi žurnālisti, ja nebūtu Artusa Kaimiņa?
kate
k
meļņik, taisnības dzeguze, kāpēc nepiemini Solvitu, kura atlidoja , izvazājās, kur vien kārojās un cik, un kam atstāja savu ciemakukuli - kroni.Kaimiņu varbūt pirmo aplaimoja... Kāpēc žurnālisti par to klusē. samaksāts vai piedraudēts????????????
Ceļinieks
C
Bravo, Romān! Pietiek mums to kiviču un kaimiņu ākstību!
Jankene
J
Divi stulbi zābaku pāri.
  • 6
  • 2
melnais humors
m
Izskatās, ka Romāns Meļņiks ir mazliet sajucis prātā, zaudējis spēju kritiski domāt un spriest un nepamatoti ceļ paniku. Bet nav jau par ko brīnīties. Šajos laikos "žurnālists" ir kļuvis par vārdu, kas apzīmē nevis profesiju, bet psihiatrijas diagnozi.
kaiminjsh
k
ar noliektu mandaatu. nez ar ko noliekts mandaats ir sliktaaks par nenoliektu.
Māori people
M
Meļņik, raksti! Tev tas labi izdodas!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte(4)

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē