Laika ziņas
Šodien
Migla
Nebūs tā, ka baiļu sajūta vienā brīdī noplaks un kļūsim paviršāki?

Apzinīgi. Visi? Cik ilgi?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nekadnekad
N
Nepalaidiet garām iespēju sacīt patiesu vārdu, tad tauta jums ticēs arī, ja teiksiet ko grūtāk saprotamu.
Anna
A
Labojums: tā Kariņa demokrātija tomēr ir pārprasta, ja jau demokrāti te vienkārši darīs pāri vai ļaus darīt pāri vājajiem.
Anna
A
Nu protams, daži nemaz neapsvēra iespēju rīkoties apzinīgi, kas bija paredzami. Pa lielam, tā arī ir demokrātiskas valsts nostāja ja (?): mēs jūs visos veidos informējam, ka tas te, lūdzu, ir grābeklis - un mēs neieteiktu, bet gribiet, kāpiet virsū. Sodīt tomēr vajadzētu, ja jau solīja un praktiska alternatīva noderētu - autoveikals, kas pārtikas paku nometīs pie durvīm arī nakts laikā, ja vajag.
Irlielāmērāticams
I
ka Latvijas cilvēki ir vairumā daudz gudrāki, nekā vaimanologi iztēlojas. Daudzi notikumi pēdējo 30 gadu laikā to pierāda. Jūs šaubāties? Patusējiet budistu pūlī Indijā, vai arī pasvīstiet kopā ar muslimu svētceļniekiem!
Puķe
P
Viss šis ir viens liels bulšits. Pastāstiet par ar citām mirstamām slimībām saslimušajiem. Un jau izgudrotā pote, droši vien ka bija vēl pirms baciļa izlaišanas no laboratorijas, farmācijas impērija zeļ un plaukst. Un kāds pa šo laiku kaut ko atkal vērpj pret tautu. Es nebrīnos, ka notiek kari utt, cilvēkus ļoti viegli apmuļķot un pavilkt uz kašķi.
viedoklis
v
Diemžēl Latvijā ir daudz tumsoņu, kas izplata absurdu informāciju par to , ka šis vīruss neesot bīstams. Ja tādi vazājas apkārt, viņi ir pielīdzināmi potenciālām slepkavām. Liela daļa ir arī tādi, kas vēlas šeit izraisīt ne tikai ekonomisko, bet arī politisko krīzi un haosu valstī. Tādus gan policijai vajadzētu izķert. Varbūt arī Jūs.
  • 8
  • 2
jānis
j
Suņi rej, karavāna iet tālak. Būsim disciplinēti, atbildīgi, būsim cilvēki!
Pravietisnejaukais>jānis
P
Tavs novēlējums tiek cītīgi pildīts. No tam, ka esam "cilvēki" tās problēmas arī rodas (Marka Evaņģēlijs 7:21)
  • 2
  • 1
Valija
V
Vakar atbrauceji no arzemem esot mierigi iepirkusies veikala Spice, pa celam no lidostas. Inficesanas nav apturama, jo lidosta nebija nekadas kontroles. Sodien visi veikali bus pilni ar vakar ielidojosiem
melnais humors
m
Arī Meļņiks ir kļuvis histērisks un ir ķēries pie panikas celšanas.
kirikū
k
Nus, priekš intravertiem un autistiem šitās tukšās ielas, miers, brīvība un kāviņjūstursauc-"pašizolācija"" ir tāds atelpas brīdis no visas tās materiāli-seksi-histēriskās ikdienas, ar ko aizņemta ir apmēram kāda 80 procentu populācija. Padzīvojiet beidzot pašpietiekami. Un te apakšā raksta viena -""ko tas laiks mums māca,,tralalalā""..A ko tas māca? Tikai tagad sapratāt ,kas ir vērtības šajā pasaulē un kas nav? Tad, kad pati dzīve iebaksta ar pirkstu pierē, tikai tad sāk saprast, visvarenie.
Krējums Saldais
K
Apzinīgi. Visi? Cik ilgi? Tie irnepareizi jautājumi. Runa nav par apzinīgumu vai nē. Runa par to, ka valdība cenzēts,cenzēts un vēlreiz neko nedara kaut ko praktisku - visiem bija skaidrs, ka mūsu bāliņi pēc lidostas uzreiz ķemmēs bodes, jo mājās vienkārši nav ko ēst. Un nekādi kordoni neapturēs. Tad arī vajadzēja kaut kādu auto veikali un centrslizēti tos izvadāt pa mājām vai labāk uz Aizsardzības ministrijas lauka hospitāli Spilves pļavās. Nav hospitāļa, tikai veci britu dzelži? Nu, paši vainīgi, ar galvu vajag domāt....
Pareizaissecinājums
P
Jo vairāk biedē... jo vairāk pierod.
Sociaļnijs
S
Cilvēks ir sociāla - sabiedriska būtne. Tas, kas nelieto aizsargmaskas, gumijas cimdus un citus piesardzības līdzekļus - pats vainojams saslimšanā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē