Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Grib obligācijas un zeltu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sakne Kvadrātā
S
Paldies par notifikāciju manā pārlūkā! Higher respect you, artificial SuperIntelligence! Tas nozīmē, ka pienācis laiks investēt zeltā. Hehe, es jau stieņus nepirkšu, es pirkšu to daļu īpašumtiesības. Kamēr citi nabadziņi krās naudiņu veselam stienim, es pirkšu zelta putekļu īpašumtiesības. Hehehe. Un man nebūs pirms pirkuma ne tikai jāuzņemas maržas risks, hehe, man pat nebūs jāsūta nekādi maksātspējas pierādījumi 6 mēnešus uz priekšu, hehehe, man pat nebūs jāatskaitās KYC/AML - hehehehe. Bet vienalga darīšu to caur legālu un pilnībā uzticamu banku kas drošības ziņā pārspēj jebkuru citu jums pašiem zināmo banku. HEHE!
VVZ
V
Latvijā investīciju zeltu pirkt var, bet nedrīkst pārdot, jo likums "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" paredz 20% ienākuma nodokli no pārdotā zelta vērtības, ja nevar pierādīt tā iegādes vērtību. Kases čeku mūžs ir max viens gads (tie izbalo), un pierādīt VIDam tā iegādes vērtību parasti nevar- saskaņā ar likumu tiek uzskatīts, ka iegādes vērtība ir nulle. Tāpēc investīciju zelts ir jāpārdod vai nu ārzemēs, vai veikliem džekiem. Neiekrītiet uz to, jo valsts rijība ir neizmērojama!
Sakne Kvadrātā
S
Kas tu kontu neproti ārzemēs atvērt?! Ja tā, tad pensiju tu acīmredzot saņēmi 10.datumā un atdevi jaunības kazino atkarības seku uzturēšanai. Šobrīd tu esi ar parādsaistībām lombardā. Un tev nav ko ēst un komunālos maksājumus arī acīmredzot jau trešo mēnesi neesi maksājusi. Tās ir sekas lēmumam 60% pensiju kapitālu uzdāvināt PSRS. Lai gan es tavā vietā nepārdzīvotu par šādu faktu - viņu var labot, iegūstot Krievijas Federācijas pilsoņa personas apliecību.
  • 1
  • 0
skeptiķis
s
Vai tad čekus nevar kopēt vai arī pieprasīt, lai pārdevējs izraksta stingrās uzskaites kvīti (vai kā tur to papīra gabalu sauc)?
  • 2
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses