Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

NĪN reforma ir nepārdomāta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Alla Borisovna
A
Jāaizīst, ka ideja aplikt ar lielāku NĪN neizmantotu zemi liekas gluži saprātīga pirmajā brīdī, bet var ciest mežu īpašnieki.
Ciniski
C
Jārunā atklāti - cīņa par Rīgas centru, denacionalizētajiem īpašumiem ir ciniska un bez aizturēm, liekot lietā ekonomiskās sviras un nodokļu politiku, izspiežot vietējos iedzīvotājus, "brucinot"vēsturisko apbūvi ar mērķi piesaistīt kārtējos Eiropas fondus "degradēto" teritoriju revitalizācijai un attīstībai.
Velosipēds nav jāizgudro!
V
Ar eksperimentēšanu trīsdesmit gadu garumā vēl nepietiek? Kopš esam iestājušies Eiropas Savienībā mūsu paraugs un etalons ir Brisele! Un visiem nodokļiem,IIN,UIN,PVN,NĪN,KPN tajā skaitā,ir jāatbilst šim paraugam,vai vismaz jātuvojas tam,nevis otrādi! Nepatīk? Tā arī pasakiet!
Viena tante teica,ka..
V
LV valdībai nekas nav jāpārdomā,galvenais ir "noslaukt" naudu tautai...
Īsi
Ī
Kā visas līdzšinējās reformas.Sākot jau no atkārtotās kāpšanas uz tā paša grābekļa-IIN samazināšanas visiem par 1%!
LEIŠKALNA FORMULA
L
Nekas labāks par nekustamā īpašuma nodokļa aizstššanu ar nelielu, ar īpašuma lielumu samērīgu infrastruktūras maksājumu šobrīd nav izdomāts
Kāds ir mērķis?
K
Aicinājums regulēt ekonomiku ar sodied, kad jau šobrīd nodokļu sloga nepanesamo daļu veido sodu un kavējumu uzrēķini, ir neapdomīgi, noziedzīgi un lej ūdeni uz piedziņas dzirnavām - vai tā ir valsts politika?
Pareizaissecinājums
P
Es nesaprotu, par kādām piedziņas dzirnavām ir runa... man šķiet, ka raitāk iegriezīsies naida dzirnavas... .
  • 2
  • 3
Lakmuss
L
Rādītājs ir banku gatavība izsniegt hipotekāro kredītu, balstoties uz šo kadastrālo novērtējumu. Zemei ir jābūt ar zelta segumu valsts bankā.
Etiķis
E
Reforma ir izcili labi pārdomāta, lai aplaupītu tautu. Lai cilvēkus padzītu no viņu mājokļiem, lai visādi "labdari "un"investori"varētu sagrābt to, ko vēl nav spējuši savākt.
Pareizaisjautājums
P
Kāpēc jūs domājat, ka reforma ir "nepārdomāta"? Varbūt, ka tā ir absolūti pārdomāta?
niknais
n
Nevis nepārdomāta, bet graujoša. Ko neizdarīja Baigais gads, to taisās izdarīt Kankariņa valdība! Bordeļa bez-tiesiskuma kalngals!
Tenis
T
Kurs atbildes par so nepardomato NIN reformu un, kurs atmaksas iztereto Latvijas nodoklu maksataju naudu? Debila, idiotiska Zvirgzdina ir patriekta, interesanti, cik sai idiotenei Zvirgzdinai maksaja lielu algu?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vairogs pret uzbrukumu

Zinošs un izglītots darbinieks ir uzņēmuma labākā aizsardzība pret kiberuzbrukumiem, uzsver Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Latvijā Cert.lv, kopā ar partnerinstitūci...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses