Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Viens, divi, daudz

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Domas , pārdomas
D
Tas bija Tesla ! Viņs bija izgudrojis , vai pareizāk sakot , caur viņu tika transformētas Dieva pasaules idejas , bet , kā jau tas cilvēku būtībai ir pieņemts , šīs idejas pazuda un tagad kādam tās atrodas arhīvā . Šodien TV 6 bija Simpsoni . Sižetā pilsētai uzbrukuši Ļaunie delfīni un Homērs pakāpies uz neliela paaugstinājuma drosmīgā balsī aicināja pilsētas iedzīvotājus cīnīties ar iebrucējiem - Mēs esam Iznīcinājusi ne vienu vien sugu uz šīs Pasaules un tāpēc iedzīsim viņus atpakaļ ūdenī ! / Cīņas Rezultāta Homērs un pilsētas iedzīvotāji dreifēja uz ūdenī peldošām mēbelēm . Tas tā , par enerģijas iespējam . Par dabisko vidi . Es nekādi nespēju saprast , kāpēc Sievietes sevi pārkrāso , izplūkā un visādi koriģē savu uzskatu ! Vai nebūtu vienkāršāk izveidot maskas , kuras varētu mainīt , bet tad tik un tā atkal rodas tas pats jautājums - Kāpēc tas viss ir vajadzīgs ?! Ja es ierastos uz skolu pie mazbērnu skolotājas indiāņa izskatā , ko teiktu skolotāja ?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Atvērto debesu slēgšana(2)

ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojums par Savienoto Valstu izstāšanos no Atvērto debesu līguma nebija pirmais šāda veida solis, un, situācijai šajā virzienā turpinot attīstīties, lielākā cietē...

Juridiskā un reālā taisnība(3)

Nākamais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs par taisnības cenu, ikviena likuma trūkumiem un sieviešu un vīriešu proporciju tiesu sistēmā.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata