Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Vējoni, kurš prezidentūru iesāka aktīvi un atraktīvi, salauza slimība un smagā sirds operācija. Līdzgaitnieki atzīst, ka pēc tam Vējonis kļuvis par citu cilvēku

Miera vējos

Raimonds Vējonis būs jau trešais kopumā no pieciem atjaunotās Latvijas prezidentiem, kurš savā amatā bijis tikai četrus gadus. Vējoņa vislielākais sasniegums prezidenta amatā esot miers Latvijā, uzskata viens no viņa bijušās partijas biedriem. Ar ko paliks atmiņā tik cerīgi sākusies, bet nemanāmi beigusies prezidentūra?

Top komentāri

Pietuck Krustingk
P
Emsis un Silenieks droši vien paši ir devuši daudzus, maigi runājot, ne visai viedus padomus Vējonim. Bet visu neveiksmju novelšana uz vāju komandu par neko labu neliecina, varbūt vienkārši par komandas veidotāju savu interešu lobēšanu prezidenta komandā un zemu IQ. Valsts vīriem sievas ir jātur tālāk no vēlmes izrādīties, bet žurnālistiem - no vēlmes viņas pataisīt gandrīz par pašām nozīmīgākajām personām.
.
.
Katram pagastam pašam savi nabagi jāuztur... Tā viš i!
Aigars Liepiņš
A
Prezidentūra, kura ir kā vizitkarte LR valstiskai nespējai. Viens nelikumīgu rīkojumu parakstītājs nokļūst augstākajā amatā ir skaidrs signāls visiem - tagad var turpināt shēmot, blatoties..., it īpaši Vides sektorā - mums taču tāds aiz-vējš!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Atvērto debesu slēgšana(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojums par Savienoto Valstu izstāšanos no Atvērto debesu līguma nebija pirmais šāda veida solis, un, situācijai šajā virzienā turpinot attīstīties, lielākā cietē...

Juridiskā un reālā taisnība(3)

Nākamais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs par taisnības cenu, ikviena likuma trūkumiem un sieviešu un vīriešu proporciju tiesu sistēmā.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata