Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

ASV reģistrēts jaunu Covid-19 gadījumu rekordskaits

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Uldis
U
Kaut pec iespeejas vairaak to ASV salashnas nospraaktu !
mUldi!
m
Arī Braitonbīčas krievžīdi, tavi tautieši ?
  • 3
  • 3
ļuļa
ļ
ne jau uz covid vajag testēt, bet uz antivielām. lielākā daļa cilvēces to slimību izslimo, pat nepamanot, ka ir slimojuši. bergamo uztaisīja masu testus uz antivielām, un izrādījās, ka tādas ir 60% cilvēku. tātad sabiedrība jau faktiski ir ieguvusi bara imunitāti. čikāgā antivielas bija 30-40% cilvēku, atkarībā no pilsētas rajona. uz šī fona, piedodiet, bet visas ekonomikas apturēšana un lockdauns izskatās pat ļoti nepamatoti.
Pravietisnejaukais
P
Ja pats jautājums izraisa negatīvu reakciju... tad , protams, ir vēlēšanās jautāt tālāk - vai jums nešķiet, ka Latvija tiek pasargāta no daudzām nelaimēm pateicoties mūsu himnai "Dievs svētī Latviju!" ?
Pravietisnejaukais
P
Pamēģiniet Pērkona vārdā kādu izdziedināt no heroīna atkarības!
  • 3
  • 3
Baltu Dievs nav žīdu jahve
B
Dievs rūpējas par labu ražu, ir ētiskās kārtības noteicējs, soda ļaunos. Kopā ar Laimu Dievs ir arī likumdevējs, spēka un gudrības avots („Tev, Dieviņ, spēks, varīte,/ Tev gudrais padomiņš.”). Atsevišķās dainās teikts, ka Dievam nav ne tēva, ne mātes, ne sievas, ne bērnu, taču parasti viņš darbojas kopā ar Laimu (formula „Nedod Dievs, nedod Laima”). Dažkārt Laimu aizvieto Māra, Dēkla vai Saule. Dainās attēlotas Dieva un Saules ķildas saistībā ar Dieva dēlu un Saules meitu precībām. Tā kā Dievs valda pār visu pasauli, viņu lūdz ne vien cilvēki, bet arī dzīvnieki un pat nedzīvi priekšmeti.
  • 6
  • 3
Pravietisnejaukais
P
Nav grūti pamanīt, ka kroņvīruss Latviju ir skāris nesalīdzināmi, šokējoši mazāk, nekā lielo vairumu pasaules valstu, arī to, kas izslavētas ar savu augsto civilizācijas līmeni. Vai tas nerosina uzdot jautājumu - KĀPĒC?
KKKovids
K
melnās dzīves ir svarīgas !
statistika
s
Jo vairāk tiek testēts, jo vairāk tiek atklāts. LETA varētu salīdzināt arī mirstības līmeni dažādās valstīs. Piemēram, Francijā mirstības līmenis (mirušo skaits pret inficēto skaitu) ir 17,9% - vislielākais Eiropas Savienībā, ja ticēt oficiālajiem datiem. Beļģijā - 15,8%. Lielbritānijā - 15,5%. Itālijā - 14,4%. Spānijā - 9,5%. Meksikā - 12,2%. Nīderlandē - 12,1%. Kanādā - 8,2%. Zviedrijā - 7,7%. Šveicē - 6,1%. Japānā - 5,2%. Dānijā - 4,7%. Vācijā un ASV - 4,6%. Somijā - 4,5%. Lietuvā - 4,3%. Brazīlijā - 4,1%. Austrijā - 3,9%. Igaunijā - 3,5%. Norvēģijā - 2,8%. Latvijā - 2,7%. Dienvidkorejā - 2,2%. Taivānā - 1,6%. Izraēlā - 1,2%.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits