Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Padomājiet, kam traucē vēja parki!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Buks
B
Kādēļ gan šai tantītei profesorei direktorei (gan jau arī bez 5min. Akadāmiķei) netika pajautāts, cik īsti tas Salaspils saules prodžekts ir saražojis pēdējo 4 mēnešu laikā? Un kādēļ nav norādes, ka šis ir sponsorēts reklāmas raksts?
Mārcis
M
Šī pseidozinātniece uzstāja dārgāku elektrību (atbalstot OIK uzlikšanu), lai labāk atmaksājas energoefektivitātes projekti. Kas ir visai dīvaina pozīcija, jo ar nepamatoti sadārdzinātu elektrību padarīja lētāku siltumu. Bet tieši siltums bija jāpadara dārgāks, lai labāk atmaksātos ēku siltināšana.
jā gan
j
Labāk būtu bijis saprast un nelīst ārā no savas labiekārtotās alas.
interesanti
i
kā par šādiem spriedelējumiem kundze vispār ir tikusi pie doktora un profesora tituliem? vai RTU visi ir tādi?
Godīga atbilde
G
Traucē demogrāfijas jautājumu labvēlīgam risinājumam.
zilais
z
Vēl viena uzpirktā.
Tālis Bļūmentāls
T
Padomājiet, kam traucē meži un tīrumi!
Nejēga
N
Kāpēc nevarēja klausīt nīderladiešu ieteikumiem, tur viss galvenais bija pateikts- netaisi plānu ar cerību, ka būs labvēlīgs tarifs? Tādas norādes ir ieliktas komerczinību pamatos, tā ir ābece!
Pareizaisjautājums
P
Kāpēc nevarēja aizklapēt "Banku Baltiju" otrajā dienā pēc 90% depozītu peļņas izsludināšanas? (Jo specdienesti labi zināja, ka pelnīts tiek ar spirta kontrabandu.)
  • 21
  • 1
jūras vārava
j
Traucē un kā vēl, kad šasija par zemu!
Jevlampijs Kampenauss
J
Padomājiet, kam traucē vēja parki! Ir Dagnijas Blumbergas sajūsmas sauciens, citiem vārdiem - lozunga sauklis; gluži kā "Lai dzīvo lielais oktobris!". Bet tā vien gribējas, lai teikums būtu jautājuma formā un Blumberga sniegtu pamatotas atbildes.
Dora
D
Kamēr latvijas piekrastē nav aizskalota tā ir jānostiprina ar vēja parkiem. Vēja rotori pašreizējā tehnika būtu 100 -150 metru augstumā. Katrs var iedomāties ja doma baznnica vai pēterbaznīcā roitētu 60 metru lieli dzirnavu spārni kas no saules uz brīvības pieminekli un apkart esoso maju logiem ik pēc minūtes mestu enu un zemfrekveces troksnis tāpēc vācijā noteica tuvāko attālumu noteica 10 reizes lielāku par augstumu.
eksis
e
vējš galvenokārt pūš naktī, tad kad pieprasījums pēc elektrības ir zems un cena maza. saules baterijas ir labāk, jo ražo dienas gaišajā laikā, kad elektrības cena ir daudz augstāka. Tomēr ar sauli ir problēmas gada tumšajā laikā. Būtu loģiski abas kombinēt, tomēr tad tā ražošanas cena vairs nebūs tik salda kā tagad mums gribētos domāt.
meh
m
Vējš visniknāk pūš, kad ir zemāka temperatūra - Latvijā ziemas laikā pūš arī dienā vairāk, kā vasarā. Un apkure ziemā ir jāizmanto pa nakti - pa dienu nav nemaz tik auksts.
  • 9
  • 5
Sūnu ciema zēni
S
Vēja parki - tas ir tikpat kā Laimes lācis!
nav vienalga
n
Kam vai kuram?
Nelaipnais
N
Lai saražotu tik daudz vara, kas vajadzīgs vēja parka ģeneratoru izgatavošanai, vide tiek piesārņota pat vairāk nekā tas notiek, dedzinot ogles. Kur likt vara rafinēšanas ķimikāliju atkritumus?
nuss
n
Latvijā varu neražo. Tas kā Krievija piesārņo ar šīm ķīmijām dabu nav salīdzināms rādītājs ar to, kā varu iegūst Čīlē. kur to iegūst 8x vairāk.
  • 9
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas