Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

E-Saeimas ugunskristības

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Laure
L
Labdien, Es rakstu, lai jūs informētu, ka mēs piedāvājam privātos aizdevumus ar 2% likmi. Mēs varam jums piešķirt aizdevumus, lai jūs varētu veikt uzņēmējdarbību, lauksaimniecību vai citas lietas, kuras vēlaties darīt kā projektu. Sazinieties ar mums tieši pa e-pastu: ( sduplens@gmail.com ) Ar cieņu
Alberts
A
Funkcionāri jau tā triku pēc trika savā algoritmā bīdija un tikai sev un tikai bez privātas atbildības un tikai pārgudri un ne tautai. Tagad būs ideāls modelis: sēdēs un čatos, ņirgājoties par tautu, un bīdot to ko viņiem liek!
Edvins Eglitis
Klust arvien skaidraki, valdosa koalicija izmanto Sars Cov-2 ka bioterroru instrumentu. Burtiski pec varda "bioterrora" definicijas. Sars Cov-2 tiek izmantots lai pienemt lemumus kuri jebkura cita gadijuma but galigi nepienemami. Sakuma valsts apgaismotie teica ka E-Saeima bus izmantota arkartes situacijas. Tagad izradas valdibas valdosa klike velas E-Saeimi izmantot ikdiena. Man un daudziem citiem ir skaidrs Vienotibas lojalistu bande MK turpinas arkartes stavokli ad infinitum lai istenot savu viziju, savu programu sabiedribai. Vai sadai izmainai valdibas kartiba nav nepieciesamas Referendums ????
  • 4
  • 0
Dens
D
Kāpēc visa tā māžošanās, pandēmija ir praktiski pārvarēta, un vajadzēja par tik svarīgu likumprojektu rīkot debates tiešajā. Pretējā gadījumā sanāk, ka valdošie grib izdzīt šo likumprojektu, diktējot savus nosacījumus
Alberts
A
tu esi muļķis. Tā nav māžošanās, bet fundamentāla kārtība. Tagad caur internetu tevi pie vietas liks tie kas patiesi to dara visu laiku un izkārtnes izliksies ka vada , bet jau it kā talsaistē. Un viss ir droši - samazinās resursi tejāterim un kāda efektivitāte kad digitāli visu fiksē
  • 2
  • 3
Jansons
J
Satversme tādas lietas neparedz. Ja augstākais likumdevējs ignorē valstī noteiktās normas, kādēļ mums jābūt likupaklausīgiem???
Edvins Eglitis
Esam liecinieki un lidzdalibnieki (ar savu klusesanu) Latvijas valdibas Apversumam. Citos vardos E-Saeimas projekts ir sturakmens valdibas Coup d'Etat, un ar to izmainas (bez tautas nobalsosanas) nebeigsies, neatkarigi no valdibas pas izsludinato Arkartas stavokli. Sobrid Covid-19 upuri Latvija 1/100.000 un vismaz >>95 % iedzivotajiem Covid-19 nekas vairak ka saaukstesanas. Krize atrodas televizijaa. But labi ja musu prezidents, izcils jurists ar plasu starptautisku pieredzi, pievienot savu viedokli saja lieta, piedalitos diskusija par E-Saeima, bet vins loti manami kluse. Varbut prez Levitz zinaja ieprieks ka sada krize paradisies. Skat prez. Levitz s.g. jaungadu runu sakot ar 1:15 minuti ............https://www.youtube.com/watch?v=t8Je_xKMRXw......... Ka vins zinaja ka sogad bus izmainas ekonomija, sabiedriba, u.c.???? Kur tagad ir krize ka valdibai jaizmanto E-Saeima? Sodien ir loti bediga diena visai tautai.
  • 3
  • 1
Alberts
A
Janson tevi piespiedīs teikt ka balts ir melns, nešaubies. Sistēma tiek gatavota
  • 2
  • 2
Krējums Saldais
K
Es saprotu, ka Larvijā arheologi nav atraduši nekādus vara vadu paliekas vēsturiskajos laikos un tāpēc samērā droši var apgalvot, ka jau senatnē latvju bāliņi izmantoja tikai mobilos sakarus, bet ar šitu sanāk, ja Rubikam ir Mūrnieces e_paraksts, viņš piedalās un balso kā Mūrniece? Satversmē tādas lietas paredzētas?
Alberts
A
Krējums Saldais protams ,viss jau ne darbojas, tagad primatus apgaismo ar faktu
  • 1
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas