Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dānija izdos Misāni Latvijai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ega112
E
Butu tagad jāpiespiež piespiedu darbs Latvijā par visiem izdevumiem un rūpēm kas dēļ vinas tika darīts, lai sak mācīties strādāt savā valstī, a ne pa trešās pasaules valstīm preciniekus meklēt.
Lepnais letiņš
L
Domāju, ka Latvijas tiesai jāpiespriež ieslodzījums tieši tik ilgs cik kundze pavadīja Dānijas čokā, un jāatbrīvo. Laba mācība latvju zeltenām, negulies zem sveštautieša !
Latvju puika
L
Kopā mēs to paveicām ! Lepnums par tautiešiem !
homo a computer sedan
h
ļoti gribēja uz Iļģuciema cietumu. Laupni lūgta bariņā pie Latvijas zečarām.
Homo - omoH
H
Tu jau tur ?
 • 6
 • 1
Juzis
J
Un tad Latvija ir izbrins par Tiesas lemumu Maximas lieta, 54 liki, OIK laupisanas shema caur kuru ir no Latvijas tautas nozagti milijardi, bet pec 9 menesu saeimas izmeklesanas atklajas, ka ir noziegums un nozieguma sastavs, bet vainigo nav, pat ja sie ministri, prezidents, ieredni, deputati, sekretutkas....ir parakstijusi dokumentus un izsludinajusi pretvalstisku, prettiesisku, prettautisku likumu. Antane nekautrejas pazinot, ka noziegums ir, bet vainigo neesot, tai pat laika, ja veikala kads nozog snabapudeli vinu iesedina uz 3-5 gadi cietuma. Taukmulis (Kuzis) pameta Policijas amatu, un nu solas ielist Rigas dome un cinities pret korupciju, tai pat laika sis taukmulis 20 gadus nezinaja, ka Rigas Centraltirgu katru dienu no rita lidz vakaram tirgoja nelegalas cigaretes, spirtu, bet nu sis smerdelis Kuzis solas apkarot korupciju, nelegalo noziedzibu....
Una
U
Ja jau Latvijas valsts amatpersonas bez tiesas lemuma attaisno Misani un apsauba Danijas Tiesu sistemas darbu un DAR Tiesu sistemu tad nav saubu, ka Latvija par valsts izlaupisanu un latviesu tautas apzagsanu pedejos 30 gados nav notiesati nevieni laupitaji ne Godman, Skele, Slesers.......Lemberga tiesasana ilgst 10 gadu...... Loti ceru, ka Karins pieprasis demisiju Pabrikam, Rinkevicam, Bordanam.
>:-)
&
Nu, nu. Ar labiem nodomiem, bruģēts ceļš uz ELLI !
Un tu pa to, acīmredzot, EJ!
U
Vai ne?
 • 13
 • 6
ruksis
r
Šis ir atkal viens sīkums par kuru Latvijas valdība izšķiež savu laiku un enerģijas. Starplaikā Latvijai visbūtiskākais jautājums — skolu latviskošana — tiek atstāts novārtā.
mums nevajag emigranti Pisāni
m
Tā ir DĀR valstspiederīgā.
Ieva
I
Skumji ....
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Diemžēl Misānes ģimenes "sveiciens ar kopējo uzvaru" un dziļā pateicība LV Tieslietu, Ārlietu ministrijām, valsts prezidentam u.t.t. ir visai cinisks un noteikti nav uzskatāms par komplimentu minētajām instancēm! Arī tādā ziņā nē, ka šīs instances būtībā maldina Misāni un viņas atbalstītājus, neizskaidrojot lietas būtību. Vislielākais izbrīns ir par tieslietu ministru BORDĀNU un prezidentu LEVITU, kuriem būtu jāzina vislabāk. Misāne ir pastrādājusi noziegumus Dienvidāfrikā; viņa ir iesūdzēta Dienvidāfrikas tiesā; un viņas legālais domicils jau gadus 20 ir bijis Āfrikā - Mozambikā un DĀR - nevis Latvijā. Ja Bordāns un Levits to nezina vai izliekas nezinām, tad jājautā, par ko viņi saņem atalgojumu?
Jānis
J
Izrādās, ka ārī Dānijā likumus var staipīt kā grib, drūmi!
...
.
Latvijā, nevis Dānijā
 • 10
 • 11
bazilio
b
Paldies Tev Kungs!
edisons
e
Nevajadzētu Misāni apsveikt! Tikai paldies mūsu tiesībsargājošajām instancēm par milzīgajiem pūliņiem savas pilsones labā. Lieta ir jāizskata godīgi pēc nodarītajiem pārkāpumiem. Un jānotiesā šeit Latvijā un jāliek izciest nopelnīto sodu. Ja Misāne ir izdarījusi noziegumus kuri nav saistīti ar viņas bērnu, tad par tiem noziegumiem viņai ir jāsaņem sods un līdz ar to viņai un viņas priecīgajiem radiniekiem jāmeklē nauda, lai nosegtu valstij iztērētos līdzekļus. Un ne savādāk!
Kristīna.
K
Kā sieviete ,aizstāvu sievieti ar bērnu ,un solidarizējoties ,boikotēju Dāņu cukuru!
 • 15
 • 10
Kristīna.
K
Sievieti tūliņ alfonsi ,tēviņi notiesās ,bet Maksimas lietā vainīgos tēviņus attaisnoja. Alfonsi to vien gaida kā sponsoru naudu .Jūs vispār neesiet vienīgi vīrieša vārda ,sieviešu pazemotāji! Žēl ka sievietes jūs radību mokās,kuras līdzinās nāvei, dzemdēja! Vēl nesen ,vācu baronu okupantu laikos baznīckungi vajāja sievietes ,kurā vīrieši uztaisīja bērnus un pameta,tādas glabāja ārpus baznīcu kapiem,netikles.Tagad ir norma,ka sievietes pašas dzemdē un audzina .Tad jūs tēviņi pazemojāt sievietes un tagad turpināt,kantoru un papīru žurkas.
 • 27
 • 9
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Likum (nevis tiesīb) sargājošām iestādēm vispirms ir jāpārliecinās, ka pilsone ir NEVAINĪGA un, ja ir, tikai TAD jāpieliek "milzu pūliņi" viņas labā! LV likumsargi, kā arī likumdevēji un likumpildītāji ir nodemonstrējuši elpu aizraujošu NEKOMPETENCI Misānes sakarā, sākot jau ar Rīgas lidlauka robežsargiem, kuri nepamanīja vai izlikās nepamanām, ka Misāne ir izsludināta INTERPOLA meklēšanā!!! Nav brīnums, ka Latviju izmanto visādi naudas atmazgātāji, narkodīleri, u.tml. tipāži, jo te viņiem ir likumu neievērošanas paradīze.
 • 18
 • 33
Reālaists
R
Interesanti cik čekisti tiesu mašīnā samaksāja šiem aurotajiem un protestētājiem :))) ?
Un cik reāli tev samaksāja?
U
Par riešanu?
 • 25
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas