Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ēnu dienā laikraksts Diena sveic lielāko jauniešu iedvesmotāju Latgalē

Šodien, 10. februārī, visā Latvijā norisinās ikgadējā karjeras izglītības programma Ēnu diena, kuru jau 15. gadu organizē praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija). Sadarbībā ar JA Latvija laikraksts Diena šajā dienā sveic pedagogu, kurš aktīvi mudinājis skolēnus no Latgales reģiona piedalīties Ēnu dienā.

Viena no šī gada aktīvākajām izglītības iestādēm ir Daugavpils Krievu licejs, kurā skolēnu aktivitāti īpaši veicinājusi karjeras konsultante Tatjana Nesteruka.

Novērtējot karjeras konsultantes paveikto, kas palīdz jauniešiem izvēlēties visatbilstošāko profesiju, ar ko varētu būt saistītas viņu nākotnes studijas un turpmākā karjera, laikraksts Diena sveic Tatjanu ar laikraksta abonementu līdz mācību gada beigām.

Ēnu diena ir pasaulē pazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.–12. klašu skolēniem, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Ēnu dienā skolēni apmeklē kādu darbavietu un 4–6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) reģistrēta preču zīme. JA Latvija īsteno šo programmu un dod iespēju jauniešiem satikties ar saviem potenciālajiem darba devējiem jau piecpadsmito gadu.

Vairāk informācijas – www.enudiena.lv.


Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas