Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Savs laiks ir vietas meklējumiem, savs – rīcībai. Tomēr diskusijas turpinās

Ko upurēsim koncertzālei?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Agrāk populāri bija upurēt pirmdzimto, bet tā kā mūsdienās bērnu ir maz, varētu upurēt, piemēram, kādu kāju vai ruku, kas nu kuram ir mazāk vajadzīgs. :)
Nesaimnieciskums
N
Koncertzāles aktualizēšana pirms vēlēšanām vairāk izskatās pēc uzmanības novēršanas no bij. Rīgas saimnieku korupcijas skandāliem, brūkošajiem tiltiem un bedrainajām ielām, Dziesmu svētku estrādes miljoniem.
Nesaimnieciskums
N
Problēma ir nesaimnieciskums. Kungi, atveriet acis - kādā stāvoklī atrodas padomju laika paneļu mājas, mikrorajoni! Pirmskara Rīga ir pārdzīvojusi 50 un vēl 30 g. bez būtiskiem remontiem, renovācijas, daļa Rīgas pazīst vienīgi sauso tualeti utt., esošās m2 normas uz cilvēku neatbilst civilizētās pasaules praksei.Jūs teiksiet - tā ir nezināšana, negribēšana, bet patiesībā
Nesaimnieciskums
N
Bet patiesībā tā ir nabadzība, pie tam - apkrauta ar nodokļiem.
 • 1
 • 1
buks
b
Man ir daudz labāks variants. Brīva vieta pašā Vecrīgas centrā- Doma laukums. Koki nav jācērt. Demolēšanas entuziasti var noplēst vismaz daļu Doma baznīcas ar argumentāciju, ka tas ir nešaubīgi okupācijas režīma (vācu) palieka. Pazemes tunelis uz Jēkaba ielu projekta attīstītājiem garantēs 100% 100 /gudro galvu/ atbalstu. Visi muzīķi šo vietu atbalstīs spiegdami no laimes. Personīgi man gan šobrīd tā /koncertzāle/ jebkurā vietā ir ne tikai pie kājas bet arī pie vietas, no kurienes tās kājas aug.
garāmejot
g
Vēstures notikumi dažkārt atkārtojas ka farss. Šis viss, sākot ar BLM un pieminekļu, un kūltūras objektu gāšanu un nojaukšanu sāk atgadināt Ķīnu Mao laikā - kad kā arhaiski un nevienam nevajadzīgi tika iznīcināti vēstures pieminekļi, bibliotēkas, daoistu un budistu klosteri utt. Jeb drīz jau "iznīcinātāji" neatšķirsies no teroristiem, ka "islama valsts", kas iznīcijājusi vai visus Palmīras kultūras un vēstures pieminekļus, visu uzspridzinot.... Nez , kur mēs ejam ...?!
kollega Buksbaums
k
Puntuļa nosauktā vietas izvēle un neizskaidrojami ātrais apstiprinājums MK ir Lagzdiņa sveiciena dienesta biedram atspulgs mums visiem.
Ko upurēsim ?
K
Veco komūnistu perēkli. Un tas ir labi.
Docents
D
Vajadzētu, lai visi šīs koncertzāles atbalstītāji, garantētu projekta dzīvotspēju un ekonomisko pamatotību (vismaz tik lielā mērā, lai koncertzāle spētu nopelnīt sevis uzturēšanai- proti- būtu rentabla) ar visu savu šī brīža un tuvāko radinieku īpašumu tuvākajos 50-60 gados
Profesors
P
Šāda koncertzāle varēs būt rentabla tikai tad, ja tā būs valstī vienīgā un biļetes maksās tik, cik Ņujorkas operā.
 • 21
 • 4
Etiķis
E
Varoņtenors Mauris Tuntulis atvēzējies, lai ar vienu cirtienu ieietu vēsturē, kā koncertzāles būvētājs.
Baiba
B
Ko tad vēl var sagaidīt no prettautiskas valsts pārvaldes,kurai rūp viens ,kamēr pie siles dalit piķi.
Ļiļka Lopeža
Ļ
Vecajiem padomiešiem un jauniem Maskavas simpatizētājiem nepatīk.
 • 10
 • 20
Nav obligāti jāokupē Rīgas parki!
N
Jau nākamais solis būs:"Ir jānocērt tikai 30 koki!"
Krējums Saldais
K
Kāpēc kaut kas jāupurē? Būvējiet Skanstē, bijušajā Rīgas preču 2 teritorijā. Ideāls, liels gluds laukums. Ideāla piebraukšana - ar dzelzceļu pusi Latvijas var pievest pie durvīm. Jebkura arhitektūra - melna, zaļi vai sarkani kubi biezā slānī. Nevienam netraucē... Netālu arēna Rīga utt.
Xperts
X
Koncertzālei upurēsim Preses namu!
Dauņeksterminators
D
Man ļoti interesanta izklausās doma par tramvaja, kā koncertzāles apmeklētāju piegādātāja nozīmīgumu. Jūtu - laiks doties uz Rīgu, klienti savairojušies!
Dauņeksterminators
D
Es domāju tos, kuri dosies uz koncertzāli ar tramvaju... vai sanāks pus tramvajs? Ja nopietni - protams, ka uz šo koncertzāli dosies ar privātajām automašīnām, jo pie-Rīgā nedzīvo nabagi. Ir obligāti jānodrošina stāvvietas vismaz 80% no koncertzāles vietu skaita! Vienīgais risinājums - pazemē. Bet, vai "zaļie "atļaus?
 • 8
 • 2
aha
a
domā, koncertzālē var laist tikai tos, kas atbraukuši ar personīgajām mašīnām?
 • 7
 • 4
trusis nejaukais
t
man liekas taa "maakslinieku elite" patiesiibaa vienkaarshi egoistiski uzskata ka pilseetas centrs tipa pieder vinjiem un tikai vinjiem ir moraalaas tiesiibas izlemt kas tur tiks buuveets. vinji grib SAVU koncertzaali SAVAA centraa, vinjiem nepatiik ideja ka koncertzaali var uzbuuveet kautkur tai pus upei vai dzelzceljam kur dziivo visi tie "parastie salashnjas", tad mums buus jaaiet uz muusu koncertiem gar tiem "smirdiigajiem bomzhiem". tas arii viss kas te patiesiibaa notiek, nu tajaas "maakslinieku inteligjences" galvinjaas.
smirdīgajam trusim
s
Tu odi pēc troļļa.
 • 5
 • 17

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kājām pāri Krievijas robežai(4)

''Labas ziņas! Atsākam regulāro autobusu satiksmi ar Krieviju!'' Šādu paziņojumu savos e-pastos nesen saņēma iedzīvotāji, kuri kādreiz ir izmantojuši starptautiskā autobusu pasažieru pārvadātāja Ec...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas