Laika ziņas
Šodien
Apmācies

LDz norit vizuālās identitātes maiņas process

Domājot par izaugsmi un sasniegumiem nākotnē, kā arī gatavojoties uzņēmuma 100 gadu jubilejai, koncernā Latvijas dzelzceļš (LDz) norit vizuālās identitātes jeb zīmola maiņas process. Tas notiks pakāpeniski turpmāko gadu laikā.

LDz koncerns jau vairāk nekā 25 gadus stabili darbojies ar līdzšinējo zīmolu. Tomēr, notiekot pārmaiņām nozarē, ir izstrādāts koncerna stratēģiskais redzējums un noteikti pakāpeniski sasniedzami mērķi. Šis redzējums likumsakarīgi nosaka arī zīmola izmaiņas.

Zīmola maiņa ir daļa no lielāka pārmaiņu procesa, kas pēdējos divus gadus noris koncerna uzņēmumos. Šo pārmaiņu pamatā ir redzējums par Latvijas dzelzceļu kā mūsdienīgu, labi attīstītu un pārvaldītu transporta, loģistikas un tehnoloģiju uzņēmumu grupu. Tādējādi mainot stratēģisko virzību, likumsakarīgs solis ir arī pārmaiņas vizuālajā tēlā.

LDz mērķis ir kļūt par pilnvērtīgu transporta, loģistikas un tehnoloģiju uzņēmumu grupu, arvien lielāku akcentu liekot uz tehnoloģisko attīstību. Pārmaiņas nozīmē jaunus risinājumus, kas ļaus uzlabot drošību, nodrošināt ērtāku pakalpojumu klientiem, radīt jaunus risinājumus lokomotīvju un vagonu saimniecībā.


Portāla Diena.lv sadaļā Dzelzceļa stāsti iepazīsties ar dzelzceļa vēsturi, mūsdienām, vietām, cilvēkiem un procesiem, kas ļauj vilcieniem ik dienu ripot pa Latvijas sliežu ceļiem.

Top komentāri

del
d
Būtu labāk tualetes vilcienos ieviesuši.
VVZ
V
Zīmols noteikti ir jāmaina- Pasažieru vilciens jāpārdēvē par AS "Lopu vagons", jo ar šādiem arhaiskiem vilcieniem braukā tikai dažās Āfrikas valstīs. Var saukt "Halva!" kaut simts reizes, bet mutē no tā saldāks nekļūs. LDz ir tikai PSRS laiku atrauga- Pribaltijskaja železnaja doroga.
Egons
E
Pats svarīgākais ir zīmola maiņa. Viennozīmīgi.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zirnis joko- 09.07.2020.

Iespaidu par sevi es varu sabojāt tikai divos gadījumos – iesaistoties tviterdiskusijās vai nejauši atstājot ieslēgtu telefona savienojumu, kad viens pats braucu automašīnā.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko