Laika ziņas
Šodien
Migla

Letālie meli

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
"Letālie meli" ir tie meli ko šobrīd izplata masu mediji (ieskaitot "dienu"), jo tie ceļ paniku un ved valsti pretī tālākai krīzei. Neskatoties uz to, ka visi vērā ņemamie pasaules virusologi ir neizpratnē par nejēdzīgo ažiotāžu ap "vīrusu", masu mediji un "valdība" palīdz ieviest arvien jaunus "mērus cīņai ar vīrusu". Šis "vīruss" nav bīstamāks par gripu, kura katru gadu ir arī Latvijā un ar kuru cilvēki slimo, un jā, cilvēks ir mirstīgs, ja kādam tas ir jaunatklājums! Cilvēki, jūs vienkārši čakarē, sāciet domāt paši ar savu galvu!
Pēteris
P
Taisni no ĶKP propogandas rokasgrāmatas. Sociālā stabilitāte ir pāri visam, bet "vērā ņemamie pasaules virusologi" prasās pēc atsauces. https://en.wikipedia.org/wiki/50_Cent_Party
  • 0
  • 0
Saule
S
Aha, padiskutē ar maniem Itālijas draugiem... Mainīsi domas.
  • 5
  • 2
...
.
Es ieteiktu Jums papētīt oficiālo statistiku. No Covid-19 šī brīža oficiālā pasaules statistika liecina, ka mirtstība ir ar 10%, respektīvi, katrs 10. mirst. Un šie ir dati no Eiropas Savienības. Ķīnā, kur sākotnēji pat par epidēmijas sākumu tika noklusēts un slēpts, protams, ka cipari ir mazi. Bet vai tā tiešām ir? ŠĪ NAV GRIPA! No gripas atveseļojas daudz ātrāk un arī blaknes, sekas nav tik spēcīgas. Situācija ir tiešām nopietna, ņemot vērā, ka valstī pat ikdienas gaitās pietrūkst med- personāla, ārkārstas stāvoklī, situācija kļūst vēl dramatiskāka, līdz pat brīžiem, kad nepietiek gultasvietu un plaušu ventilācijas aparātu. Ja Jums rūp sava ģimene, īpaši vecākie ģimenes pārstāvji, lūdzu, iespēju robežās izolējaties un nenonieciniet situāciju!
  • 12
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Bezdarbs nebiedē(1)

Latvijā aug bezdarbs, bet laukos nav kas strādā – lauksaimnieki aicina ļaut ievest viesstrādniekus no trešajām valstīm, paredzot, ka trūks darbinieku augļu, ogu un dārzeņu ražas novākšanā.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats