Laika ziņas
Šodien
Migla

ASV

Šengenas zonas iedzīvotāji un caurbraucēji mēnesi nevarēs ieceļot ASV © DIENA(2)

Eiropas Savienības (ES) līderi pauduši sašutumu, ka ASV prezidents Donalds Tramps, kurš izsludinājis mēnesi ilgu ieceļošanas aizliegumu Amerikas Savienotajās Valstīs no Šengenas zonas, pirms lēmuma pieņemšanas nav konsultējies ar Eiropas partneriem. ''Koronavīruss ir globāla krīze, kas skar visus kontinentus un prasa sadarbību, nevis vienpusēju rīcību,'' teikts Eiropas Komisijas prezidentes Urzulas fon der Leienas un Eiropadomes prezidenta Šarla Mišela paziņojumā.

Vainstīnam piespriež 23 gadus aiz restēm(15)

Ņujorkas tiesnesis trešdien piespriedis 23 gadu cietumsodu Holivudas producentam Hārvijam Vainstīnam, kurš pirms divām nedēļām tika atzīts par vainīgu apsūdzībās par seksuālu uzmākšanos un izvarošanu.

ASV sāk karavīru izvešanu no Afganistānas(9)

Saskaņā ar ASV un talibu noslēgto vienošanos par kara izbeigšanu Afganistānā amerikāņu karavīri sākuši pamest Afganistānu, pirmdien paziņojusi kāda Savienoto Valstu amatpersona.

Blūmbergs izstājas no demokrātu priekšvēlēšanām, paužot atbalstu Baidenam(4)

Mediju magnāts un miljardieris Maikls Blūmbergs, kurš savā priekšvēlēšanu kampaņā ieguldījis miljoniem dolāru personīgo līdzekļu, pēc tā dēvētajā Lielajā otrdienā ciestās neveiksmes, trešdien paziņojis, ka pārtrauc cīņu par Demokrātu partijas nomināciju startam novembrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās.