Laika ziņas
Šodien
Migla

Nosauc Supernova 2018 žūrijas locekļus

Sestdien, 3. februārī, notiks Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pirmā tiešraide, un nu ir tapis zināms pastāvīgās žūrijas sastāvs, kurai katrā no pusfināliem pievienosies kāds mainīgais žūrijas loceklis, portālu Diena.lv informēja LTV.

FOTO: Atklāj šī gada rallija čempionātu sezonu

Jaunā gada pirmais mēnesis priecējis ar diviem notikumiem Latvijas auto dzīvē – ar Rally Alūksne 2018 atklāta šī gada rallija čempionātu sezona un Baltijas tirgū ienācis apvidus auto Toyota Land Cruiser jaunākais modelis. Šī modeļa prezentācija norisinājās vienlaikus ar Rally Alūksne 2018 no šā gada 19. līdz 20. janvārim.

100 ideju, ko paveikt šogad - Latvijas valsts simtgadē © DIENA(3)

2018. gadā aprit simts gadi kopš proklamēta Latvijas valsts. Mūsu valsts netapa vienā dienā, tā bija mērķtiecīga, drosmīga un tālredzīga Latvijas cilvēku rīcība. Arī šodien mums pa spēkam ir viss, kam ticam. Tāpēc valsts simtgadē ikviens aicināts dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.

Šakira atceļ koncertturneju

Kolumbijas popmūzikas zvaigzne Šakira trešdien atcēla savas pasaules koncertturnejas atlikušo daļu, jo viņai ir radusies problēma ar balss saitēm, bet sacīja, ka cer atgriezties uz skatuves nākamā gada jūnijā.