Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Must have juvelierizstrādājumi – rotaslietas birojam un ballītei.

Nepieciešamais juvelierizstrādājumu komplekts. Zelta un sudraba izstrādājumi ikdienas valkāšanai. Nopietna attieksme pret vienkāršu juvelierizstrādājumu izvēli, kas nepretendē uz kolekcijas vērtībām – tā ir mūsdienu laikabiedres, kura iesoļoja XIX gs. ar minimālu “sieviešu lietiņu” pamatkomplektu, galvenā atšķirība.
Reklāmraksts

Par ieguldījumu pieaugušo izglītības veicināšanā – pateicība Mēness aptiekai

Jau senatnē cilvēki saprata: mūžu dzīvo – mūžu mācies. Mūsdienās šis sakāmvārds nozīmē ne vien spēju uzkrāt pieredzi un jēgpilni to pielietot, bet arī vēlmi un varēšanu zināšanas papildināt, attīstīt profesionālās kompetences un prasmes. Ne mazu artavu pieaugušo tālākizglītībā sniedz darba devēji. Šoruden to ieguldījumu izvērtēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju. Par nozīmīgu ieguldījumu pieaugušo prasmju apguves veicināšanā un kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanu darba vidē pateicības rakstu saņēma arī akciju sabiedrība Sentor Farm aptiekas, kas strādā ar zīmolu Mēness aptieka. Par to, kā uzņēmumā izdevies radīt visaptverošu tālākizglītības sistēmu, saruna ar personāla vadības direktori Baibu Pedraudzi.
Reklāmraksts

8 ieteikumi, kā saglabāt tīras un koptas grīdas ziemā

Rudenim un ziemai raksturīga ne tikai tumsa un aukstums, bet arī lietus, sniegs, dubļi un pretslīdes materiāli. Tas viss ieķeras ziemas apavu rievotajās zolēs un ātri vien nonāk telpās. Kā parūpēties par grīdas segumu un saglabāt telpās tīrību pat lietainā vai sniegotā laikā? Uzzināsiet, ja ieskatīsieties šajos astoņos vienkāršajos ieteikumos!
Reklāmraksts

Auto akumulators – dažas izplatītākās problēmas, kas liecina par būtisku akumulatora nolietojumu

Noteikti katrs auto vadītājs ir izjutis grūtības iedarbināt savu ikdienas auto ziemas apstākļos. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ, kā piemērām: auto akumulatora spēja veikt enerģijas izlādi, automašīnas startera bojājumi, degvielas filtra un degvielas sūkņa vai sistēmas aizsalšana, kā arī, to var ietekmēt pēdējā automašīnas apkopes reize jeb dzinēja eļļas un filtru maiņa.
Reklāmraksts

Interneta veikals VIGORIUS: elegantas rotaslietas tuviniekiem un mīļotajiem

Talantīgu meistaru radīto rotaslietu elegance un skaistums spēj pārsteigt pat pieredzējušus daiļuma cienītājus. Zelta un sudraba izstrādājumi ar dārgakmeņiem kļūs par brīnišķīgu dāvanu ģimenes svētkos vai kādā nozīmīgā datumā iepriecinās kolēģus un draugus svinīgā dienā. Taču, lai nekļūdītos un iegādātos vērtīgu rotaslietu, izvēlieties to uzticamā juvelierizstrādājumu veikalā, kuram ir nevainojama reputācija.
Reklāmraksts

7. un 8. decembrī uz Ziemassvētku iepirkšanos aicina Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus

7. un 8. decembrī Ķīpsalas izstāžu centrs Rīgas iedzīvotājus un viesus aicina uz īpašu pasākumu – šeit norisināsies Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus. Ķīpsalas izstāžu centrs, kas uz divām dienām pārtaps par Ziemassvētku pilsētiņu zem jumta, pulcēs vairāk nekā 350 tirgotāju no Latvijas, Lietuvas un kaimiņvalstīm. Tik daudz ražotāju zem viena jumta Ziemassvētku gadatirgū – īpašs gadījums. No idejām svētku galdam līdz dāvanām – iespaidīgs skaits ražotāju piedāvās visdažādākos izstrādājumus gada lielākajiem svētkiem.
Reklāmraksts

Skandināvu dizaina barošanas krēsliņš, kas mainās līdzi bērnam

Mēs vēlamies sniegt savām atvasēm to labāko, tādēļ pievēršam uzmanību, lai ikdienā izmantojamās lietas būtu drošas, kvalitatīvas, ergonomiskas un izgatavotas no bērnam draudzīgiem materiāliem. Piemēram, barošanas krēsliņš ir neatņemams piederums ikvienā ģimenē ar mazuli, un nav šaubu, ka vecāki meklē tādu modeli, kas būtu ražots no dabīga, izturīga un ilgi kalpojoša materiāla. Dizainakresli.lv barošanas krēsls atšķiras no citiem ar vairākām īpašībām, tai skaitā, ar to, ka tas aug līdzi Jūsu bērnam.
Reklāmraksts

Kā iegrožot savus tērēšanas paradumus šoziem?

Ziema mēdz būt barga. Tā ir auksta, drūma, dārga un stresa pilna. Bet ir dažas lietas, ko vari darīt, lai izvairītos no lieliem izdevumiem. Te būs daži noderīgi padomi, kā šajā ziemā ierobežot savus tērēšanas paradumus.
Reklāmraksts

Kāpēc Optibet ir labākais sporta bārs?

Tev interesē sporta pārraides, patīk garšīgi paēst un atpūsties lieliskā atmosfērā? Tad Tev noteikti ir vērts ienākt Optibet sporta bārā! Šī ir vieta, kas piemērota ne tikai aktīviem sporta faniem, bet arī ikvienam citam, kas vēlas atpūsties un labi pavadīt laiku. Turpinājumā lasi vairāk par to, ko šis sporta bārs piedāvā.
Reklāmraksts

Loģistikas un kravu pārvadājumu speciālisti – Ursus Forwarding

“Esam gandarīti par kopīgā sadarbībā paveikto. Gadu gaitā izveidojusies cieša sadarbība, jo kravas tiek piegādātas laikā un atbilstoši mūsu prasībām” – šī ir viena no daudzām klientu atsauksmēm, kuru varat izlasīt kravas pārvadājumu un loģistikas pakalpojumu uzņēmuma Ursus Forwarding mājaslapā. Tā pasaka daudz par to, cik svarīgi tiem, kuriem nepieciešams transportēt kravas, ir pakalpojumu sniedzēja uzticamība, pieredze, precizitāte un profesionalitāte. Ursus Forwarding zina, kā nodrošināt augstākā līmeņa pakalpojumus ikvienam klientam.
Reklāmraksts

2 veidi, kā notīrīt rullo žalūzijas: soli-pa-solim shēma nevainojamam rezultātam

Rullo žalūzijas ir viens no ērtākajiem, praktiskākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā noēnot telpu vai pasargāt no pārlieku lielas uzkaršanas saules ietekmē. Šīs ir arī pašas labākās žalūzijas virtuvei, jo ir viegli tīrāmas, kas virtuves iekārtām ir svarīgs nosacījums. Ir 2 veidi, kā notīrīt rullējamās žalūzijas – atstājot piemontētas vai noņemot nost. Kā pareizi veikt katru tīrīšanas paņēmienu? Turpinājumā iepazīsties ar katra tīrīšanas veida shēmu soli-pa-solim un izvēlies sev ērtāko!
Reklāmraksts

6 kļūdas, no kurām izvairīties, iegādājoties sadzīves tehniku

Jaunas sadzīves tehnikas iegāde ir viens no uzdevumiem, kuru nevajadzētu sasteigt, jo šis pirkums mums kalpos vairāku gadu garumā. Milzīgais piedāvājums vilina daudzus pircējus izvēlēties lētāko modeli, vai arī to, kuram ir pēc iespējas vairāk funkciju un ekstru. Šajā rakstā uzziniet, kādas kļūdas nepieļaut, pērkot sadzīves tehniku
Reklāmraksts

Ko Jūsu dzimšanas mēnesis saka par Jūsu seksa dzīvi?

Vai Jums kādreiz ir ienākusi prātā doma: “Cik forši būtu jau laikus zināt, ar ko rēķināties ar šo partneri gultā…”? Nelauziet galvu – noskaidrojiet partnera/-es dzimšanas mēnesi, uzmeklējiet to šajā sarakstā un uzziniet, vai jāiegādājas, vai gluži otrādi – jāpaslēpj visi Supersex.lv vibratori un citas seksa rotaļlietas!
Reklāmraksts

Lai mazulim saldi sapņi ar matraci no Erti.lv

Bērnam ienākot ģimenē, mazo cilvēku aprūpē un apgādā ar labākajām drēbītēm, produktiem, ēdienu. Mazuļa augošais organisms ir pelnījis uzturvielām bagātu pārtiku, dabīgas vilnas drēbes, siltas ziemas cepures, vieglas kokvilnas tērpus vasarai un drošas mēbeles mājās. Tāpat vecākiem ir svarīgi mazulim piedāvāt produktus, kuriem ir lokāla izcelsme. Gluži tāpat mazulis ir pelnījis augstas kvalitātes pirmo matraci, uz kura pavadīt naktis ērti, droši un dziļā miegā. Kur pirkt mazuļa pirmo matraci? Erti.lv piedāvā ergonomiskus, dabisku materiālu matračus bērniem un jauniešiem. Bērna pirmais matracītis var kalpot līdz pat 3 gadu vecumam, tādēļ ir nozīmīgi veikt īsto izvēli, lai pirkums atmaksātos un godam kalpotu mazajam gulētājam.
Reklāmraksts

Smaržu izvēle: Kā atrast sev piemērotāko aromātu?

Smaržu izvēle mēdz būt sarežģīts process - atrast aromātu, kas patiks vairākus gadus, atbildīs Jūsu personībai un dzīvesveidam, ir īsta veiksme. Turpinājumā ekspertu padomi, kas noderēs, ja vēlaties atrast sev piemērotāko aromātu.
Reklāmraksts

6 padomi, kā moderni iekārtot viesistabu

Viesistaba ir telpa, kurā ikviena mājokļa iemītnieki mēdz uzturēties visbiežāk. Šī iemesla dēļ, iekārtojot viesistabu, cilvēki vadās pēc personīgajām vēlmēm un individuālās gaumes. Tā kā viens no šīs telpas galvenajiem uzdevumiem ir ciemiņu uzņemšana, jāsaprot, ka šai telpai jābūt patīkamai ne tikai saimniekiem, bet arī viesiem.