Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Reklāmraksti

Reklāmraksts

3 vienkārši soļi, kā izvēlēties dāvanu

Pirmssvētku laikā jau atkal rodas jautājums – ko uzdāvināt? Izvēlēties dāvanas nav vienkārši. Ko uzdāvināt saviem mīļajiem, bērniem, vecākiem un draugiem? Šī neziņa rodas ik gadu no jauna, tuvojoties svētkiem. Un ko tālāk? Mēs sākam meklēt idejas internetā, domājam par tuvo cilvēku hobijiem, lūdzam draugiem padomu vai arī uzdodam tiešu jautājumu: «Ko tev uzdāvināt?» Un visbeidzot – ja risinājumu neesam raduši, mēs dodamies uz lielveikaliem, kur klīstam, meklējot nezin ko. Vai jums šis viss ir pazīstami?
Reklāmraksts

Kā naudas taupīšanu padarīt par ikdienas ieradumu

Ietaupīt naudu ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, taču ļoti bieži tas ir tikai prioritāšu un ieradumu maiņas jautājums. Pārvēršot naudas taupīšanu par ikdienas ieradumu, noteiktos mērķus sasniegt būs daudz vieglāk. Taču – kā to paveikt?
Reklāmraksts

Jaunā gada sagaidīšanas svinības Porto - ceļojums sajūtām, nevis prātam.

Porto – Portugāles ziemeļu galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta pēc Lisabonas, kuras vārda atvasinājums veido mūsu kontinenta vistālākās uz rietumiem valsts nosaukumu. Kaut arī dažās zemēs pietiek tikai ar galvaspilsētas izpēti, lai rastos pietiekams priekšstats par visu pārējo teritoriju, Lisabona neiekļaujas šajā kategorijā – Portugāle un Porto ir pavisam kas cits.
Reklāmraksts

Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus: vairāk nekā 350 tirgotāju zem viena jumta

Starptautiskais izstāžu centrs 9. decembrī Rīgas iedzīvotājus un viesus uzaicinās uz īpašu pasākumu– šeit notiks Lielais Rīgas Ziemassvētku gadatirgus. Centrs, kas uz vienu dienu pārvērtīsies par Ziemassvētku pilsētiņu zem jumta, satilpinās vairāk nekā 350 tirgotāju. No svētku galda idejām līdz dāvanām– iespaidīgais ražotāju skaits piedāvās dažādus izstrādājumus lielākajiem gada svētkiem.
Reklāmraksts

Vēlies pirkt cepeškrāsni? Vispirms noskaidro, kas Tev jāzina!

Neatkarīgi no tā, vai Tev nepieciešams gatavot ko īpašu saviem ciemiņiem, vai arī vienkārši sarūpēt maltīti sev un citiem ģimenes locekļiem, svarīgi ir, lai virtuvē būtu īstie “palīgi” – sadzīves tehnika. Šajā rakstā mazliet tuvāk apskatīsim cepeškrāsnis, lai saprastu, kas jāņem vērā, ja vēlies tādu iegādāties.
Reklāmraksts

Kāzu grims 2019. gadā: trendi un ieteikumi

Kāzu grims ir svarīga līgavas tēla nianse - tas jāpieskaņo gan kāzu kleitai un frizūrai, gan pašas līgavas raksturam, lai viss būtu harmonijā. Kāds kāzu meikaps jāizvēlas 2019. gadā? Pasaulē zināmu blogu ieteikumus ir apkopojis portāls mūsdienīgai līgavai LIGAVAM.LV. Iepazīsties!
Reklāmraksts

TOP nozares, kurām Latvijā ir augsts biznesa potenciāls

Nav šaubu, ka cilvēku labklājības līmenis pieaug. Strauji tirgū ienāk jauni tirdzniecības centri, izklaides iespējas un citas ikdienā un īpašos gadījumos aktuāli produkti. Kādas sfēras šobrīd pasaulē ir pieprasītas? Kādās jomās Latvijā ir potenciāls, lai uzsāktu pats savu biznesu? Noskaidro šajā rakstā!
Reklāmraksts

Kā ietaupīt naudu Ziemassvētku dāvanām?

“Zvaniņš skan, zvaniņš skan, Ziemassvētki brauc”. Un patiesi – svētki teju vai klāt. Ziemassvētku laiks ir ārkārtīgi skaists, taču arī nervozs, jo jāsagādā dāvanas pašiem tuvākajiem. Un, protams, tas saistās arī ar izdevumiem. Tā kā līdz svētkiem palicis nepilns mēnesis, ir pēdējais laiks iekrāt naudu un iegādāties Ziemassvētku dāvanas. Kā tas pareizi jādara un kas jāzina, lai varētu ietaupīt? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

Finanses un Tavs raksturs – kā tas iet roku rokā?

Vai Tev ir draugs, kurš vienmēr restorānā atstāj lielu dzeramnaudu? Viņa dāsnums var būt saistīts nevis ar augstu ienākumu līmeni, bet rakstura īpatnībām. Bet varbūt pats esi no tiem, kuri regulāri pārbauda atlikumu savā bankas kontā? Varētu šķist, ka tā ir atbildīga rīcība, taču tik pat labi tas var norādīt uz tieksmi visu kontrolēt. Lai kā arī būtu, naudas tērēšanas paradumi lielā mērā atkarīgi no visdažādākajiem psiholoģiskajiem aspektiem. Mārketinga speciālisti un tirdzniecības pārstāvji to apzinās labi, taču to vērtīgi zināt arī patērētājiem.
Reklāmraksts

Ko dāvināt Ziemassvētkos?

Daudzi no mums noteikti par vienu no labākajām dāvanām atzītu atgriešanos bērnībā. Tas ir laiks, kad par mums parūpējās, atbildība nebija tik liela un vienkārši dzīve bija saldāka. Šajā rakstā ar saviem padomiem dalās pasākumu aģentūra “Big Show”
Reklāmraksts

Vai portatīvais dators ir laba dāvana Ziemassvētkos?

Skaidrs ir viens – portatīvais dators var būt lieliska dāvana jebkurā gadalaikā. Tomēr ir pāris lietas, kas jāpatur prātā, lai datora saņēmējs būtu priecīgs par to, ko saņem. It īpaši tādēļ, ka šāda dāvana ir ļoti personiska, tai jābūt pietiekami kvalitatīvai, ar atbilstošu aparatūru, programmatūru un parametriem. Lai Tu saprastu, vai vērts dāvināt portatīvo datoru kādam Ziemassvētkos, interneta veikals piedāvā aplūkot svarīgākos jautājumus, par kuriem vispirms jāpadomā.
Reklāmraksts

6 vienkāršas korekcijas, kas Jums jāveic, lai iekrātu un dotos priekšlaicīgā pensijā

Saskaņā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras datiem (VSAA), kopš 2014. gada 1. janvāra pensionēšanās vecums Latvijā katru gadu pieaug par trim mēnešiem, kā rezultātā līdz 2025. gada 1. janvārim tas sasniegs 65 gadus. Ja persona vēlas doties priekšlaicīgā pensijā, to iespējams darīt tad, ja līdz īstajam pensionēšanās vecumam atlikuši divi gadi, un esošais apdrošināšanas stāžs ir 30 gadi.
Reklāmraksts

Pēc saules uz Valensiju decembrī

Saule Valensijā spīd 300 dienas gadā un vidējā gaisa temperatūra ir +19 grādi. Labvēlīgo klimatu var lieliski izbaudīt 7 km garajās, zeltainu smilšu klātajās pludmalēs, līdz kurām no pilsētas centra var aizbraukt ar metro vai tramvaju. Ja gribās kaut ko nedaudz klusāku un neskartas dabas ieskautu, jādodas uz Albufeiras rezervātu, kur Vidusjūras viļņi glāsta El Saleras piekrasti.
Reklāmraksts

6 iemesli, kādēļ nomainīt veco auto pret jaunu

Esošās automašīnas nomaiņai var būt visdažādākie iemesli. Sākot ar finansiāliem, beidzot ar emocionāliem iemesliem. Lai vai kā, jaunas automašīnas iegādāšanās un vecās automašīnas pārdošana var būt visai ilgs un sarežģīts process. Ja vienīgais, kas stāv ceļā, lai iegadātos jaunu automašīnu, ir finanses, tad naudas aizdevums būs labākais problēmas risinājums. Taču, ja izlem par labu naudas aizdevumam, rupīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt.
Reklāmraksts

Meklējam risinājumus – Kā iekārtot mazu vannas istabu?

Daudzos mājokļos ir pavisam nelielas vannas istabas. Taču, tā vietā, lai ierobežoto platību uztvertu kā trūkumu, mēs varam iemācīties prasmīgi izmantot katru telpas centimetru. Jo patiesībā noslēpums slēpjas nevis kvadrātmetros, bet gan to pielietojumā.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties riepas ziemas sezonai?

Tuvojoties gada aukstajai sezonai, daudziem aktuāla jaunu ziemas riepu izvēle. Taču pieņemt īsto lēmumu ne vienmēr ir vienkārši. Kā novērtēt riepu kvalitāti? Kādiem faktoriem pievērst uzmanību? Par to turpinājumā!
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties dāvanu bērnam

Ar ko saistās dzimšanas dienas un citi svētki? Protams, ar dāvanām! Īpaši bērniem, kas tās gaida ar lielu nepacietību. Svarīgi, lai dāvana sagādātu patiesu prieku, tādēļ tā jāizvēlas īpaši rūpīgi. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs atrast bērna vecumam un interesēm atbilstošu dāvanu.
Reklāmraksts

Priekšējās un augšējās ielādes veļas mašīnas – plusi un mīnusi

Kad pienāk brīdis iegādāties jaunu veļas mašīnu, Tev neizbēgami būs jāizvēlas starp divām iespējām – modeli ar priekšējo vai augšējo ielādi. Par spīti tam, ka pastāv viedoklis – veļas mašīna ir tikai veļas mašīna, un starp to veidiem nepastāv lielas atšķirības, patiesībā šie abi veidi ir pilnībā dažādi.
Reklāmraksts

Kas ir 4K monitors un vai vērts to iegādāties?

Tiem, kuriem ir svarīgi izvēlēties modernākās tehnoloģijas, kas ļauj baudīt filmas, videospēles un iemīļotākos seriālus labākākajā kvalitātē, noteikti interesēs tas, kurš no monitoriem to spēj nodrošināt. 4K monitors ir viens no jaunākajiem veidiem, kā patērēt medijus no pilnīgi citas perspektīvas, taču īstā modeļa izvēle var būt pamatīgs izaicinājums.