Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Reklāmraksti

Reklāmraksts

7 lietas, ko automašīnu dīleri Jums nestāstīs

Jauna auto iegāde ir ļoti svarīgs un pārdomāts solis, neatkarīgi no tā, vai savu transporlīdzekli plānojat iegādāties tikko no rūpnīcas nākušu spēkratu oficiālajā salonā, vai arī meklējat lietotu transportlīdzekli par zemāku cenu kādā no autoplačiem. Darbības princips abu tirdzniecības vietu pārdevējiem – dīleriem ir viens – pārdot, tādēļ šajā rakstā apkopotas lietas, kas no pārdevēju puses tiek noklusētas, bet Jums kā pircējam ir svarīgas.
Reklāmraksts

Ieteikumi, kā finansiāli sagatavoties gaidāmajam mazulim

Mazuļa ienākšana ģimenē pilnībā izmaina jauno vecāku dzīvi, tādēļ šāds pavērsiens var šķist ne tikai aizraujošs, bet pat biedējošs. Gaidīšanas laikā topošajai mammai un tētim ir jāspēj saplānot, kā pielāgot esošo dzīvi jaunajiem apstākļiem, tai skaitā sakārtot finansiālo situāciju. Ja Jums vai kādam tuvam cilvēkam šādas pārmaiņas ir aktuālas, šis raksts būs noderīgs, jo mēs esam apkopojuši vērtīgākos ieteikumus, kas palīdzēs finansiāli sagatavoties gaidāmajam mazulim.
Reklāmraksts

Nelieli izdevumi nav nekāds sīkums - lūk, kādēļ!

Laiku pa laikam mums katram ir vēlme sevi palutināt. Tas taču ir saprotams, it sevišķi, ja aiz muguras ir bijusi grūta un dažādiem notikumiem bagāta diena. Sevis lutināšana var izpausties dažādi. Ir cilvēki, kuri nopērk sev kādu mazu šokolādīti un tiem uzreiz uzlabojas garastāvoklis. Taču, vai esi padomājis, cik šādi mazi sīkumi izmaksā mēneša garumā? Varbūt no sākuma varētu šķist, ka pāris reizes nopērkot kādu saldumu nevar radīt būtiskus zaudējumus kopējā mēneša budžetā, taču tā nav tiesa. Tieši šie mazie pirkumi var sastādīt lielāko daļu no tēriņiem. Tāpēc tos vajadzētu samazināt pēc iespējas vairāk.
Reklāmraksts

Kas ir kvalitatīvs riepu serviss un kā tādu atpazīt

Nav nekāds pārsteigums, ka automašīna un tās detaļas ar laiku nolietojas vai neturpina pildīt tām paredzētās funkcijas. Tas notiek gan ilglaicīgas ekspluatācijas rezultātā, gan dažādu negaidītu tehnisku bojājumu dēļ. Automašīna kā kopums ir diezgan sarežģīts tehnikas līdzeklis un tā uzturēšana kārtībā prasa pietiekami lielu laika ieguldījumu. Šī iemesla dēļ pastāv dažāda tipa servisa centri, kas specializējas konkrētās jomās. Riepu serviss ir radīts tam, lai parūpētos par pilnu riepu dzīves ciklu no to iegādes brīža, līdz remontam un glabāšanai. Lai nebūtu jāsaskaras ar pavirši veiktu apkopi vai remontu, rakstā piedāvājam iepazīties ar informāciju par kvalitatīva riepu servisa pazīmēm.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko velosipēdu?

Vasara ir laiks, kad daudzi dod priekšroku velosipēdam, nevis automašīnai vai sabiedriskajam transportam. Un ne velti – braukšana ar velosipēdu ļauj pavadīt vairāk laika brīvā dabā, uzlabo fizisko formu un pašsajūtu, kā arī ir ekonomisks un videi draudzīgs pārvietošanās veids. Izvēloties jaunu velosipēdu, vērā jāņem vairāki aspekti. Kādi? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

Aprit 20 gadi, kopš Latvijā pieejama redzes lāzerkorekcija

Jau vairāk nekā divdesmit gadus pasaulē praktizē lāzerkorekcijas. Par redzes korekcijas iespējām ar lāzeru stāsta oftalmologs profesors Igors Solomatins (Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centrs).
Reklāmraksts

Trīs rokaspulksteņu modes tendences 2019. gadā

Rokaspulksteņu piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs, un tas kļūst arvien daudzveidīgāks, lai pielāgotos pircēju vēlmēm un vajadzībām. Taču, protams, nedrīkst aizmirst to, ka arī pulksteņiem, tāpat kā apģērbiem un citiem aksesuāriem, katru gadu ir raksturīgās modes tendences, kuras ražotāji ietver savos jaunākajos modeļos. Vai Tu zini, kādas ir 2019. gada sieviešu un vīriešu pulksteņu tendences? Uzzini par tām šī raksta turpinājumā!
Reklāmraksts

Kā kopt piemājas zālienu?

Ja Tev ir privātmāja, tad skaists zāliens ir ne tikai skaisti, bet arī ērti iešanai vasarā basām kājām. Tas ir arī vizuāli pievilcīgāks, nekā grubuļainas zemes bedrītes vai nelīdzena zāles virsma. Skaists zāliens ir katra saimnieka mājas vizītkarte, ar ko lepoties. Tomēr tā kā vasaras kļūst arvien ilgstošāk karstas un sausas, tad zāliena kopšana kļūst arvien sarežģītāka. Zāle izcili saulainos un labos laikapstākļos ātri izdeg un kļūst dzeltena, kas nav simpātiski nevienam. Tāpat arī, ja ir ilgstoši lietains, tad zāle pagalmā un ap māju var augt ļoti ātros tempos, kas nozīmē, ka tai ir vajadzīga rūpīga un regulāra pļaušana.
Reklāmraksts

Kādus materiālus izmantot izturīgas siltumnīcas montāžai?

Iegādājoties siltumnīcu, Tu veic ilgtermiņa ieguldījumu savā mājsaimniecībā un pārtikas produktu sagādē. Jo kvalitatīvāka un izturīgāka siltumnīca, jo ilgāk tā kalpo, līdz ar to arī tās iegādei izlietotā naudas summa atmaksājas ar lielāku uzviju. Bet kā atšķirt “pāris sezonu sabiedroto” no patiešām izturīgas siltumnīcas? Kādus materiālus izmantot siltumnīcas montāžai, lai Tu varētu būt drošs, ka šī būve Tavā saimniecībā kalpos cienījamu mūžu? Turpini lasīt rakstu un uzzini atbildes uz šiem jautājumiem!
Reklāmraksts

Kā izvēlēties piemērotāko gaisa kondicionieri?

Gaisa kondicionieris ir noderīgs elements, kas ļauj parūpēties par komfortu jebkādos laika apstākļos. Gaisa kondicionieri pieejami plašā izvēlē, tādēļ izvēlēties piemērotāko variantu var nebūt nemaz tik vienkāršs uzdevums. Tādēļ piedāvājam nelielu ieskatu kondicionieru piedāvājumā, lai īsto lēmumu pieņemt būtu vienkāršāk.
Reklāmraksts

Kvalitatīvu durvju iegāde: ko ņemt vērā?

Domājot par mājokļa drošību, būtisks elements ir tā ārdurvis. Tām jābūt ne vien kvalitatīvām, bet arī gaumīgām, jo ārdurvis tiek uzskatītas par mājokļa vizītkarti, un daudz var pastāstīt gan par mājokli, gan tā saimniekiem.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties guļammaisu

Iestājoties siltam laikam, daudzi atklāj arī tūrisma sezonu – brauc ekskursijās, dodas pārgājienos, nakšņo teltīs. Taču atpūta brīvā dabā nav iedomājama bez piemērota ekipējuma. Viens no būtiskākajiem elementiem ir guļammaiss. Tam jābūt kvalitatīvam un ērtam. Taču kā tādu atrast? Lūk, daži padomi!
Reklāmraksts

Kā iegādāties ģimenes māju bez liekām raizēm?

Nereti cilvēki jau kopš agras bērnības sapņo, ka reiz tiem piederēs pašiem savs īpašums. Vieta, kuru sauks par savu, un vieta, kurā dzīvos līdz mūža galam, un vairākās paaudzēs. Jāteic, ka mājas iegādāšanās ir viens no dzīves atbildīgākajiem un svarīgākajiem lēmumiem, kādu jebkad nāksies pieņemt. Taču bieži vien cilvēki saskaras ar daudz un dažādām situācijām, par kurām iepriekš nebija ne jausmas, un tas viņiem mēdz sagādāt visai lielas problēmas. Tāpēc, lai iegādātos ģimenei māju bez liekām reizēm, svarīgi ir ievērot un zināt dažas būtiskas nianses.
Reklāmraksts

Mīļas un interesantas idejas Māmiņdienas dāvanām

Māmiņdiena jeb Mātes diena, ko šogad atzīmēsim 12. maijā, ir emocijām bagāta un īpaša diena visās ģimenēs. Māmiņdiena ir kļuvusi par nozīmīgu dienu, kurā izsakām pateicību par mīlestību, rūpēm un, protams, dzīvību, tām lieliskajām sievietēm, no kurām esam nākuši – savai mammai un arī vecmāmiņām, kuras ir laidušas pasaulē un lolojušas mūsu vecākus.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labāko telti vasaras piedzīvojumiem?

Vasara nav iedomājama bez nakšņošanas brīvā dabā. Un šim nolūkam nepieciešama kvalitatīva telts. Ja arī Tev aktuāla telts iegāde, ieskaties turpmākajos padomos un izvēlies labāko risinājumu Taviem vasaras piedzīvojumiem. Teltis pieejamas plašā izvēlē. Tomēr, lai tās izmantošana sniegtu patīkamu pieredzi, jāņem vērā daži būtiski aspekti.
Reklāmraksts

Kādu laivu izvēlēties makšķerniekam?

Dzīvojot pie ūdens krastiem un esot kaislīgam makšķerniekam, noteikti ir vēlme stāvēt ar makšķeri ne tikai krasta malā, bet arī peldēt ar laivu un iegūt lomus no dziļākiem ūdens dziļumiem. Kāda laiva būtu piemērota kaislīgam makšķerniekam? Piedāvājumu klāsts ir plašs. Lai Tu neapjuktu, turpinājumā apskatīsim laivu specifikācijas elementus, kam būtu jāpievērš uzmanība.
Reklāmraksts

Plāno iegādāties matraci? Uzzini, kā izvēlēties piemērotāko!(1)

Viens no dzīves kvalitātes priekšnoteikumiem ir pilnvērtīgs miegs. Miega laikā atpūšas gan prāts, gan ķermenis, lai no rīta cilvēks atkal būtu gatavs dienas izaicinājumiem. Lai miegs būtu pilnvērtīgs, svarīgi, kāda ir guļvieta un – kāds matracis izvēlēts.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties īsto dārza lapeni

Lapene – lielisks dārza papildinājums, kas sniedz omulības sajūtu un ir arī praktisks risinājums. Tā ir laba vieta laiskai atpūtai, kā arī viesu uzņemšanai. Kam būtu jāpievērš uzmanība izvēloties lapeni? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

Kas ir OCTA un kādēļ Tev tā nepieciešama?

Gudrs un atbildīgs auto īpašnieks jau laicīgi apzinās un plāno to, kādi ar transportlīdzekli saistītie izdevumi viņam būs jāsedz. Viena no lietām, kas obligāti jāiegādājas ikvienam sauszemes transportlīdzeklim, kurš piedalās satiksmē, ir OCTA apdrošināšana. Bez derīgas OCTAS ceļā doties nedrīkst, taču, lai mēs saprastu, kādēļ šī polise ir tik svarīga, jānoskaidro, kas ir tās pamatā un kā tā darbojas.