Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Labi dūmvadi jeb skursteņi kalpo teju mūžīgi

Pirms apsvērt visus par un pret par izvēlēto dūmvadu, būtiski būtu zināt, ka dūmvadi ir ļoti svarīga ēkas konstrukcija dūmu novadīšanai. Dūmvadu vajadzētu izvēlēties labas kvalitātes, lai to nenāktos remontēt tuvāko gadu desmitu laikā. Labi skursteņi kalpo teju mūžīgi. Dūmvadi ir saistīti ar augstu temperatūru, tātad arī ugunsrisku, tāpēc izvēle ir jāizdara atbildīgi un dūmvads jāizvēlas tāds, kas ir drošs ēkas konstrukcijām.

Kas jāņem līdzi, dodoties pārgājienā?

Kad laiks aiz loga kļūst arvien siltāks un saulaināks, tā vien gribas doties ārā un pavadīt laiku brīvā dabā. Pirms došanās pārgājienā, nepieciešams kārtīgi sagatavoties. Svarīgi paņemt līdzi visu nepieciešamo, lai pārgājiens būtu izdevies un nevajadzētu saskarties ar nepatīkamām situācijām.

Kas jāzina, ja plāno doties ar auto uz Lielbritāniju pēc 29. marta?

Ziņa par to, ka Lielbritānija plāno izstāties no Eiropas Savienības, vairs nav jaunums, turklāt tagad jau ir zināms skaidrs datums, kad tas notiks – 2019. gada 29. marts. Lai gan tas, kas norisināsies pēc šī datuma, nav pilnībā skaidrs un prognozējams, ir saprotams, ka šis Lielbritānijas solis ietekmēs pārējās ES valstis dažādās jomās, tai skaitā, apdrošināšanas nozarē.
Reklāmraksts

Labākā kafija jūsu aparātam

Iegādājoties jaunu kafijas aparātu, mēs liekam visas cerības uz profesionālu, gardu kafiju. Tomēr reizēm nākas vilties, jo aparāta kafija nav tāda, kādu gaidījāt. Iemesli var būt dažādi: izmantojams nekvalitatīvs ūdens, aparāts sen nav tīrīts vai izvēlējāties jūsu garšai neatbilstošas kafijas pupiņas.

Galvenais, kas jāzina par ziemas riepām

Mainīt vai nemainīt ziemas riepas — droši vien šis ir jautājums, kas, tuvojoties aukstajam laikam, rosās ne viena vien autovadītāja galvā. Pirmkārt, vajadzētu izvērtēt pa kādām ceļa virsmām brauksit, jo nav tādu ideālu riepu, kas der visiem gadījumiem. Katra riepa radīta savām vajadzībām, un jāņem vērā, ka vasaras riepas nav līdzvērtīgas bezradžu ziemas riepām.
Reklāmraksts

Kā atgūties pēc svētku tēriņiem?

Dāvanas saņemtas un sadāvinātas, cepeši uzšmorēti un šampanieši izdzerti, svētku tērpi nolikti skapī un frizūras tikai palikušas svētku fotogrāfijās. Janvārī ikvienam gribot negribot atkal jāatgriežas ikdienas dzīvē, taču nereti pēc svētkiem nākas secināt, ka maciņš ir tukšāks nekā bija gaidīts. Ko darīt, lai būtu vieglāk atgūties no lielajiem svētku tēriņiem? Kā ietaupīt uz ikdienas izdevumiem? Vai jāmeklē naudas kredīts internetā? Lūk, 5 padomi, kas var noderēt!
Reklāmraksts

Darba apģērbu serviss – nopietns pakalpojums nopietniem uzņēmumiem

Ikviens darbs sokas labāk, ja tas tiek darīts ar atbilstošu aprīkojumu un piemērotā, ērtā apģērbā. Profesionāls darba apģērbs ļauj brīvi kustēties un justies komfortabli, kā arī ir ārkārtīgi izturīgs un darba drošības prasībām atbilstošs. Tāpat lielā mērā darba apģērbs palīdz noskaņoties veicamajam darbam, reprezentē profesiju un pasargā gan no netīrumiem, gan dažādiem apdraudējumiem, kas var rasties darba vidē.
Reklāmraksts

Aktuāla trimmera iegāde? Uzzini, kā izvēlēties piemērotāko!

Tuvojoties siltajai sezonai, daudzi domā par zāles pļaušanai piemērotu instrumentu ierīci. Viens no populārākajiem risinājumiem ir trimmeris – tas ir ērts un praktisks, turklāt ar to var piekļūt arī grūti aizsniedzamām vietām. Ja arī Tev aktuāla trimmera iegāde, turpini lasīt un uzzini, kā izvēlēties piemērotāko.
Reklāmraksts

Nepieciešams jauns dators? Uzzini, kā izvēlēties labāko

Ja pienācis laiks iegādāties jaunu portatīvo datoru, plašais piedāvājums var mulsināt – kā zināt, kurš dators ir prasībām atbilstošākais? Ir skaidrs, ka datoru nevajadzētu izvēlēties, ņemot vērā tikai ražotāju un cenu – lai dators kalpotu ilgi un labi, svarīgi ir arī citi faktori.
Reklāmraksts

Kā izvairīties no izgulējumiem?

Smagas traumas, insults, infarkts un nopietnas saslimšanas nereti rada smagas sekas, kuru rezultātā cilvēks uz laiku vai pat visu mūžu nonāk stadijā, kad viņš pats vairs nespēj pakustēties un piecelties bez citu palīdzības, un lielāko daļu laika pavada gulošā pozīcijā. Viens no lielākajiem riskiem, ar kuru sastopas personas šādā stāvoklī, ir izgulējumu veidošanās. Vai no tiem ir iespējams izvairīties un kā to izdarīt?
Reklāmraksts

Kādēļ mājokļa remontu veikt ziemā?

Izplatīts ir uzskats, ka mājokļa labiekārtošanas darbiem piemērotākais laiks ir gada siltākā sezona. Taču tas patiesībai atbilst tikai daļēji. Protams, ir darbi, kuri jāveic vasarā, jo daļa materiālu nedrīkst tikt izmantoti, ja gaisa temperatūra ir zemāka par + 5°C. Un, protams, arī dažādus āra darbus, piemēram, jumta nomaiņu, komfortablāk ir veikt siltākos laika apstākļos. Taču, kas attiecas uz iekšdarbu veikšanu, lielu ierobežojumu šajā ziņā nav. Izņēmums varētu būt apkures sistēmas vai ūdens cauruļu nomaiņa daudzdzīvokļu nama dzīvoklī, jo tad nāktos atslēgt siltuma vai ūdens padevi visai mājai – kaimiņi par to noteikti nebūs priecīgi. Cita veida remontdarbu veikšanai ziema var būt pat ļoti izdevīgs laiks. Lūk, kādēļ!
Reklāmraksts

Zāles pļāvēju izvēle: kurš labākais?

Tuvojoties pavasarim, daudzi mazdārziņu un privātmāju īpašnieki domā par jauna aprīkojuma iegādi, lai efektīvi veiktu visus nepieciešamos teritorijas uzkopšanas darbus. Viens no noderīgākajiem palīgiem zāliena kopšanā ir zāles pļāvējs.
Reklāmraksts

No kā pavasara sezonā vajadzētu uzmanīties autovadītājiem?

Arī Tu noteikti to jau esi izbaudījis – šo sajūtu, kas nepārprotami liecina par pavasara tuvošanos – dienas kļūst garākas un siltākas, nokūst sniegs un tā vien gribas vairāk uzturēties brīvā dabā. Skan lieliski, vai ne? Arī šoferiem šis laiks patīk daudz vairāk nekā tumšie un bīstamie apstākļi, kādi uz ceļiem rodas ziemas sezonā. Taču viss nav tik vienkārši, kā gribētos. Arī pavasarī ir vairāki aspekti, no kuriem vajadzētu uzmanīties ikvienam transportlīdzekļa vadītājam.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties pareizo gultas veļu?

Guļamistaba ir visintīmākā vieta jūsu mājā, tā ir vieta, kur varat justies patiesi relaksēti. Mūsu emocijas pirms aizmiegam, kamēr guļam un kad pamostamies ir ļoti svarīgas, pat nerunājot par rīta rituāliem ar kafiju gultā vai to jauko, komfortablo sajūtu, kad saritināmies gultā ar klēpjdatoru, lai pabeigtu dienas pēdējos e-pastus. Tāpēc vajadzētu pievērst uzmanību apkārtējai videi un pajautāt sev: “Kas rada to lielisko sajūtu, kad no rīta vienkārši negribas pamest gultu?” Tā droši vien ir jūsu gultas veļa, kas rada relaksējošo, patīkamo, viesnīcai līdzīgo auru. Ir trīs galvenie faktori, kas jāzina, pirms izvēlaties sev gultas veļu: izmērs, materiāls un krāsa.
Reklāmraksts

Daudzpusīgās kumodes – piemeklē katrai telpai atbilstošu mēbeli

Ja būtu jānosauc daudzpusīgākās mēbeles, kumodes noteikti būtu šī saraksta augšgalā. Tās ir var būt gan tievas un augstas, gan zemas un platas. Atvilktnes izvietotas blakus, vai viena virs otras. Mēdz būt pat tik mazas kumodītes, kas lieliski kalpo kā naktsskapīši, taču ir iespējams iegādāties arī modeļus, kuros satilpst apģērbi visai ziemas vai vasaras sezonai. Tuvojoties pavasarim, interneta veikals 220.lv iesaka arī Tev papildināt savu mājokli ar jaunu kumodi.
Reklāmraksts

7 ieteikumi, kā izvēlēties bērnam piemērotāko gultu

Jaundzimušie miegā pavada lielāko diennakts daļu. Lai arī laika gaitā nomoda periodi kļūst arvien garāki, tomēr pilnvērtīgs miegs ir un paliek būtisks elements bērna pareizā augšanā un attīstībā. Šī iemesla dēļ vecākiem jādomā par atbilstošas gultas iegādi. Lai izvēlēties piemērotu gultu būtu vienkāršāk, turpinājumā daži noderīgi ieteikumi.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labu gultas matraci?

Kvalitatīvs miegs ir nepieciešams ikvienam no mums, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma. Tas ietekmē gan veselību, gan arī pašsajūtu, garastāvokli un darbaspējas. Viens no svarīgiem faktoriem laba miega nodrošināšanā ir atbilstoša matrača izvēle. To ir tik daudz! Turklāt arī cenas var variēt no pāris desmitiem līdz pat vairākiem simtiem eiro. Interneta veikals 220.lv ir sagatavojis Tev kompaktu ceļvedi, kas palīdzēs izvēlēties kvalitatīvu matraci.