Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksti

Reklāmraksts

Kā iegādāties ģimenes māju bez liekām raizēm?

Nereti cilvēki jau kopš agras bērnības sapņo, ka reiz tiem piederēs pašiem savs īpašums. Vieta, kuru sauks par savu, un vieta, kurā dzīvos līdz mūža galam, un vairākās paaudzēs. Jāteic, ka mājas iegādāšanās ir viens no dzīves atbildīgākajiem un svarīgākajiem lēmumiem, kādu jebkad nāksies pieņemt. Taču bieži vien cilvēki saskaras ar daudz un dažādām situācijām, par kurām iepriekš nebija ne jausmas, un tas viņiem mēdz sagādāt visai lielas problēmas. Tāpēc, lai iegādātos ģimenei māju bez liekām reizēm, svarīgi ir ievērot un zināt dažas būtiskas nianses.
Reklāmraksts

Mīļas un interesantas idejas Māmiņdienas dāvanām

Māmiņdiena jeb Mātes diena, ko šogad atzīmēsim 12. maijā, ir emocijām bagāta un īpaša diena visās ģimenēs. Māmiņdiena ir kļuvusi par nozīmīgu dienu, kurā izsakām pateicību par mīlestību, rūpēm un, protams, dzīvību, tām lieliskajām sievietēm, no kurām esam nākuši – savai mammai un arī vecmāmiņām, kuras ir laidušas pasaulē un lolojušas mūsu vecākus.
Reklāmraksts

Kā izvēlēties labāko telti vasaras piedzīvojumiem?

Vasara nav iedomājama bez nakšņošanas brīvā dabā. Un šim nolūkam nepieciešama kvalitatīva telts. Ja arī Tev aktuāla telts iegāde, ieskaties turpmākajos padomos un izvēlies labāko risinājumu Taviem vasaras piedzīvojumiem. Teltis pieejamas plašā izvēlē. Tomēr, lai tās izmantošana sniegtu patīkamu pieredzi, jāņem vērā daži būtiski aspekti.
Reklāmraksts

Kādu laivu izvēlēties makšķerniekam?

Dzīvojot pie ūdens krastiem un esot kaislīgam makšķerniekam, noteikti ir vēlme stāvēt ar makšķeri ne tikai krasta malā, bet arī peldēt ar laivu un iegūt lomus no dziļākiem ūdens dziļumiem. Kāda laiva būtu piemērota kaislīgam makšķerniekam? Piedāvājumu klāsts ir plašs. Lai Tu neapjuktu, turpinājumā apskatīsim laivu specifikācijas elementus, kam būtu jāpievērš uzmanība.
Reklāmraksts

Plāno iegādāties matraci? Uzzini, kā izvēlēties piemērotāko!(1)

Viens no dzīves kvalitātes priekšnoteikumiem ir pilnvērtīgs miegs. Miega laikā atpūšas gan prāts, gan ķermenis, lai no rīta cilvēks atkal būtu gatavs dienas izaicinājumiem. Lai miegs būtu pilnvērtīgs, svarīgi, kāda ir guļvieta un – kāds matracis izvēlēts.
Reklāmraksts

Noderīgi padomi, kā izvēlēties īsto dārza lapeni

Lapene – lielisks dārza papildinājums, kas sniedz omulības sajūtu un ir arī praktisks risinājums. Tā ir laba vieta laiskai atpūtai, kā arī viesu uzņemšanai. Kam būtu jāpievērš uzmanība izvēloties lapeni? Par to turpinājumā.
Reklāmraksts

Kas ir OCTA un kādēļ Tev tā nepieciešama?

Gudrs un atbildīgs auto īpašnieks jau laicīgi apzinās un plāno to, kādi ar transportlīdzekli saistītie izdevumi viņam būs jāsedz. Viena no lietām, kas obligāti jāiegādājas ikvienam sauszemes transportlīdzeklim, kurš piedalās satiksmē, ir OCTA apdrošināšana. Bez derīgas OCTAS ceļā doties nedrīkst, taču, lai mēs saprastu, kādēļ šī polise ir tik svarīga, jānoskaidro, kas ir tās pamatā un kā tā darbojas.
Reklāmraksts

Starptautiska studiju vide un prakses iespējas – Transporta un sakaru institūta programmu kvalitātes stūrakmeņi

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir sestā lielākā augstskola Latvijā, rēķinot pēc studentu skaita, un otrā lielākā privātā augstskola, turklāt vienīgā privātā augstskola, kas piedāvā izglītību inženierzinātnēs. Robotika, IT, aviācija un loģistika – jomas, kas mūsdienās tiek augstu vērtētas un attīstās straujos tempos. Augstskola piedāvā internacionālu studiju vidi un prakses iespējas, sadarbojas ar vadošajiem nozaru uzņēmumiem Latvijā un ārpus tās robežām. TSI rektora v. i. Juris Kanels stāsta – institūts arvien domā par attīstību un jauniem izaicinājumiem, sekojot darba tirgus pieprasījumam.
Reklāmraksts

MITSUBISHI ELECTRIC augstākā līmeņa gaisa kondicionieri – esi soli priekšā vasaras svelmei!

Nepārtraukta attīstība sabiedrības un labākas nākotnes labā motivē MITSUBISHI ELECTRIC inženierus izstrādāt unikālus jauninājumus iekārtām un sistēmām, kas spēj efektīvi darboties jebkurā dabiskā klimata zonā uz zemes. Ikkatrs MITSUBISHI ELECTRIC gaisa kondicioniera modelis izstrādāts, lai nodrošinātu ilgstošu darbību, energoefektīvu veiktspēju ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi.
Reklāmraksts

Kādi ir labākie sieviešu velosipēdi?

Velobraucēju kultūra Latvijā attīstās ar katru jauno vasaras sezonu arvien vairāk. Tiek izbūvēti jauni veloceliņi, liktas jaunas ceļa zīmes. Tāpat autobraucēji tiek aicināti solidarizēties un dalīties ar satiksmes kopējo ceļu.
Reklāmraksts

Biroja krēslu izvēles pamatprincipi

Tā kā ikdienā birojā tiek pavadītas vairākas stundas pie datora, tad rūpes par ērtu sēdēšanu, ergonomiku un komfortu ir ļoti svarīgas. Pareizs un ērts biroja krēsls darbiniekiem var palīdzēt justies ļoti labi un neizjust diskomfortu. Labs un ērts krēsls, kurā tiek aizvadītas vairākas stundas, vēlāk var sevi attaisnot ne tikai ar komfortu, bet arī ar saglabātu veselību - bieži vien stīvas rokas vai muguru sāpes ir kā signāls, ka ir pēdējais laiks mainīt krēslu.
Reklāmraksts

SEO pakalpojumi – audits, optimizācija ir SEO.LV pakalpojumi

Latvijā interneta lietotāji ik dienu veic daudzus meklējumus. Izklaide, informācija, preces, pakalpojumi. Atrast atbildes palīdz interneta meklētāji, galvenokārt, Google. Jums ir mājas lapa, taču, ierakstot atslēgvārdu meklētājā, sevi neredzat? Pastāv liela iespēja, ka ir vajadzīga SEO optimizācija un citi seo pakalpojumi, kas padara mājas lapu pieejamāku lietotājiem, kas izmanto interneta meklētājus.
Reklāmraksts

Jauni un lietoti auto – kā izvēlēties?

Kad pienācis brīdis iegādāties pirmo vai nākamo automašīnu var rasties pārdomas par to, vai to pirkt jaunu no salona vai meklēt lietoto auto tirgū. Ja finanšu līdzekļi atļauj, jauna auto iegāde šķiet loģiskākais solis, taču, ja budžets ir ierobežots, izvēli par labu lētākam jaunam vai augstākas klases lietotam auto, var nākties apdomāt divreiz. Apdomāt auto iegādes izvēli šajā gadījumā vajadzētu, jo tā pat kā jauni, arī lietoti auto ir ar savām priekšrocībām.
Reklāmraksts

Pērkot mežu, pērk arī atbildību

Kas kaitēja nedzīvot diža meža maliņā... – tā skandina mūsu mīļās latviešu tautasdziesmas, taču, iespējams, ka mūsdienu mežu īpašnieks, tādus tekstus dzirdot, rūgti nosmīn, jo nekas nekaitēja dzīvot meža maliņā tikai tad, ja neesi meža īpašnieks. Ja tev ir savs mežs, tad izmaksu un rūpju ir gana daudz, lai neatrastos laika ne atpūtai, ne tautasdziesmām, ne jūsmošanai par skaisto mežu.

Finanšu plānošanas rīki, kas noderēs ikvienam

Finanšu plānošanas prasmes noder ikvienam – gan tam, kam naudas mazāk, gan tiem, kas pārvalda lielas finanses. Sekojot līdzi savai ikdienas naudas plūsmai ir iespējams gan ietaupīt, gan sākt krāt, lai nākotnē būtu izveidojušies uzkrājumi un ātrie kredīti nebūtu vienīgais glābiņš neplānotās situācijās. Lūk, daži noderīgi rīki un metodes, kas palīdzēs saplānot savu budžetu efektīvāk.

Padomi kā izvēlēties projektora nomu

Projektora noma ir risinājums dažādās dzīves situācija, kaut gan pieņemts projektoru uzskatīt par tīru biznesa rīku prezentācijām. Nereti projektoru nomu izmanto kāzu, dažādu ballīšu un pat bēru rīkotāji lai demonstrētu bildes vai video materiālus.

Kas jāzina par riepu diametru, izvēloties vasaras riepas

Auto riepas neapšaubāmi ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas nodrošina drošu un komfortablu braucienu. Mūsdienās to klāsts ir ļoti plašs un katram ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko komplektu, kas atbildīs konkrētam braukšanas stilam un apstākļiem. Jāņem vērā, ka katrs automašīnas ražotājs nosaka tai piemērotāko riepu izmēru, taču pastāv iespēja ar to mazliet variēt. Rakstā piedāvājam uzzināt to, kā dažādi riepu izmēri var ietekmēt braukšanu un vai tam ir savi praktiski ieguvumi.