Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Svece

Smaržīgam mājoklim

Priekšroku vajadzētu dot bišu vai sojas vaska, nevis parafīna svecēm.

Mēģinot sasildīties, ugunsgrēkā Liepājā cieš bezpajumtnieks

Aizvadītajā naktī Liepājā, mēģinot sasildīties neapdzīvotā ēkā, ķermeņa apdegumus guvis un ar tvana gāzi saindējies kāds bezpajumtnieks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Liepājas 1.daļas komandieris Romāns Andrijauskas.

Puika pirtī!

Gadījums ar Katrīnas Neiburgas plakātu Leļļu operai neapšaubāmi ir interesants. Jāatzīstas, ka daudzie izteikumi par vārda brīvības un konkrēti mākslinieka brīvības ierobežošanu mani sākotnēji mulsināja. Es šaubos, vai attēlotā bērna kailums māksliniecei bija ārkārtīgi būtisks, es tajā saskatīju vienīgi Neiburgas risinājumu problēmai, kā uztaisīt plakātu, kas nebūtu banāls un tizls, teiksim, tāds, kāds tas ir šobrīd — ar pāraugušo "koka" puisēnu "klasiskā" Buratīno kostīmā.

Parasts ļaunums

Irmai Grēzei tolaik bija divdesmit divi. Belzenes prāvas laikā uzņemtajos kadros viņu viegli pamanīt — neteiksim, ka viņa bija skaista, bet izskatīga un vismaz šķietami pašpārliecināta. Leģendārais britu bende Alberts Pierpoints savās atmiņās rakstīja, ka, nonākusi pie karātavām, viņa uzsaukusi: "Schnell!" Par koncentrācijas nometnes uzraudzi viņa kļuva deviņpadsmit gadu vecumā, un kāda no bijušajām ieslodzītajām izteicās, ka būtībā Irma bija "parasts lauku skuķis, kurai vienīgi uniforma deva iespēju par kaut ko kļūt".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide