Laika ziņas
Šodien
Migla

Satori

Satori aicina uz diskusiju par minoritāšu atainojumu bērnu kultūrā

Ceturtdien, 28. maijā, plkst. 18.30 tiešraidē notiks interneta žurnāla Satori un bērnu grāmatu izdevniecības Liels un mazs kopīgi rīkota diskusija To taču nevar rādīt bērnam! par minoritāšu atainojumu bērnu kultūrā, informēja Satori redaktors Andrejs Vīksna.

Izdod Raiņa dzejas krājumu ar latviešu mākslinieku ilustrācijām

Raiņa un Aspazijas jubilejas gada izskaņā interneta žurnāls Satori.lv sadarbībā ar fondu Mākslai vajag telpu laiž klajā grāmatu Rainis. Cilvēks, kuras veidošanā piedalījušies desmit latviešu mākslinieki, informēja projekta pārstāve Dace Bargā.

Aina Renda. Himna

Decembra sākumā sērijā Satori bibliotēka pirmo reizi latviešu valodā iznākusi amerikāņu domātājas un rakstnieces Ainas Rendas antiutopija Himna, informēja interneta vietnes Satori.lv redakcija.

Latvijai vajadzīga domājoša sabiedrība

Latvijas valsts dibināšanas 95.gadadienas priekšvakarā Diena aicina lasītājus aizdomāties par izglītotas sabiedrības nozīmi Latvijas nākotnes veidošanā, lai valsts simtgadē un arī turpmākajās gadskārtās būtu pamats runāt par aizvien pieaugošu sabiedrības izglītotību un informētību. Kā zināms, Dienas nākamā gada abonēšanas kampaņas sauklis ir "Tu esi tas, ko tu lasi!".

Novembrī un decembrī Lattelecom būs redzams Satori TV

Interneta žurnāls Satori, atzīmējot desmit gadu jubileju, novembrī un decembrī piedāvās televīzijas kanālu Lattelecom.Kā informēja interneta žurnāla Satori redakcija, televīzijas kanālā būs iespējams vērot Satori veidotās sarunas ar dažādiem sabiedrībā ievērojamiem cilvēkiem.

Klajā nāks dzejnieka Riharda Bargā īsprozas cikls Tenkas

Biedrība Ascendum laidīs klajā dzejnieka Riharda Bargā īsprozas ciklu Tenkas, kurā publicētie fragmenti 2007.gadā kļuva par iemeslu tiesas procesa ierosināšanai, informēja interneta žurnāla Satori pārstāvji.Dzejnieks Bargais latviešu literatūrā pazīstams kā lirisks provokators, kura īsprozas cikls Tenkas 2007.

Andris Vecumnieks stāstīs par pasaules izcilākajiem komponistiem

¼ Satori telpa/ Birojnīca sadarbībā ar koncertaģentūru Kontrapunkts rīko diriģenta, komponista un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētā profesora Andra Vecumnieka četru lekciju kursu Pasaules izcilākie komponisti, kas sāksies 14. februārī.__Lekciju kursa pirmā lekcija būs veltīta diskusijai par izcilību un tās vērtēšanas kritērijiem mākslā.

Kontrapunkts aicina uz pirmo koncertu ģimenēm

Ceturtdien, 1. septembrī plkst. 16 Satori radošajā telpā Berga Bazārā notiks koncertaģentūras Kontrapunkts pirmais ģimenēm domātais koncerts Mazais Nikolā.Kontrapunkts dibinātāji par vienu no aģentūras darbības stūrakmeņiem izvirzījuši komunikāciju ar sabiedrību, portālam Diena.lv pastāstīja koncertaģentūras pārstāve Linda Rožkalne.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide