Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Riteņbraukšana

Liepiņš un Bogdanovičs Igaunijā atsāks sacensību sezonu

Sestdien Kastres pilsētiņā Tartu apkaimē notiks Igaunijas Riteņbraukšanas federācijas (EJL) rīkotais Sillaosta GP velobrauciens, kurā startēs arī virkne Latvijas vadošo elites un U-23 grupas riteņbraucēju, viņu vidū arī Emīls Liepiņš, Māris Bogdanovičs, Andris Vosekalns, piektdien ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Pedāļus griež virtuāli, slodze pielīdzināma reālai riteņbraukšanai

Vērtīgu krīzes laika risinājumu ierastā ritma aizstāšanai koronavīrusa dīkstāves mēnešos atraduši riteņbraucēji, kuri sportisko azartu remdina, konkurējot virtuālajā vidē. "Tas ir ļoti labs veids, kā risināt sacensību un ierastā treniņprocesa trūkumu, turklāt nav mazsvarīgi, ka ir iespēja kaut nedaudz popularizēt komandu un tās atbalstītājus," sarunā ar laikrakstu Diena norādīja trīskārtējais Latvijas čempions Krists Neilands. Viņš pagājušās nedēļas beigās uzvarēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) un veikala Veloprofs rīkotajā Latvijas kausa izcīņā, kurā piedalījās vai viss mūsu velosporta zieds.

Liepiņš un Skujiņš startēs zvaigžņotajā Šveices digitālajā tūrē

No trešdienas līdz svētdienai platformā Rouwy notiks līdz šim dalībnieku ziņā zvaigžņotākās šosejas e - riteņbraukšanas sacensības – Šveices tūre. Ceturtdien 46 kilometru garajā līdzenuma distancē sacentīsies Trek – Segafredo komandas latviešu sprinteris Emīls Liepiņš, kamēr sestdien Emīls un Toms Skujiņš būs dalībnieku vidū 36,8 kilometru garajā un pauguriem bagātajā distancē, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide