Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Parīze

Eifeļa tornis atkal atvērts apmeklētājiem

Sākot ar trešdienu, interesentiem atkal atvērts Parīzes Eifeļa tornis, tomēr vienīgi tiem, kas paši ir gatavi kāpt pa torņa kāpnēm, ir apvilkuši maskas un sasnieguši 11 gadu slieksni.

Francijas valdība noraida Parīzes mēra lūgumu par parku atvēršanu

Francijas valdība otrdien noraidījusi Parīzes mēra lūgumu no jauna atvērt pandēmijas karantīnas režīma dēļ slēgtos pilsētas parkus. Dienu pirms tam galvaspilsētā bija novērojama stingro izolēšanās noteikumu pārkāpšana, parīziešiem priecājoties par ierobežojumu atcelšanas sākumu.

Pandēmija pastiprina bažas par Parīzes Dievmātes katedrāles atjaunošanu

Bez īpašiem pasākumiem koronavīrusa ierobežošanas noteikumu iztukšotā Parīze vakar aizvadīja tieši gadu kopš postošā ugunsgrēka vienā no tās nozīmīgākajiem simboliem – 850 gadu vecajā Parīzes Dievmātes katedrālē. Lai gan uzreiz pēc nelaimes Francijas prezidents Emanuels Makrons solīja to atjaunot piecos gados, Covid-19 pandēmijas dēļ tā palikusi viena – restaurācijas darbi pilnībā pārtraukti un joprojām nav skaidrs, vai ugunsgrēka laikā sakusušo sastatņu noņemšana, kas joprojām nav notikusi, neradīs ēkai nozīmīgus strukturālos bojājumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide