Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Parādsaistības

Parādsaistības valsts galvas sēdina uz adatas

Tieši pusei no 14 ministriem bankās ir kredītsaistības. Amatpersonu deklarācijas atklāj, ka parādā bankām ir arī 40 Saeimas deputātu, 10 no tiem saistības pārsniedz 100 000 eiro. Iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc iniciatīvas, kas kaut vai nedaudz mazinātu kredītņēmēju atkarību no bankām, virzās gliemeža ātrumā, otrdien raksta laikraksts Diena. 

Ēlertes parādsaistības gada laikā nav mainījušās

Ministru prezidenta padomniece Sarmīte Ēlerte pagājušā gada laikā ir nedaudz palielinājusi savus bezskaidras naudas uzkrājumus bankā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Parādu atguvējiem vajadzēs licensi

Turpmāk uzņēmējam, kurš nodarbojas ar parādu atgūšanu, būs nepieciešama speciāla atļauja, paredz Saeimas Budžeta un finanšu komisijā trešdien, 18.janvārī, izskatīšanai Saeimā otrajā lasījumā sagatavotie grozījumi likumā Par nodokļiem un nodevām.

Pavļutam 183 304 eiro parādsaistības

Ekonomikas ministram Danielam Pavļutam ir 183 304 eiro (128 313 latu) lielas parādsaistības, liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija, kas iesniegta, stājoties amatā 2011.gada 21.novembrī.

Lembergs: esmu parādā saviem bērniem, nevis bankai

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij) 9,51 miljonu latu ir parādā saviem bērniem, nevis kādai bankai vai kredītiestādei,  teikts pirmdienas vakarā izplatītajā pašvaldības vadītāja ziņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide