Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Kosmētika

Strādā, izbaudot procesu un pašas dzīvojot dzīvi

"Viss sākās ar mums pašām, virtuvē. Vēlējāmies savā ikdienā ieviest vairāk dzīvas enerģijas, pievērsties dabas vērtībām, un par savu dzīves moto pieņēmām veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu," par sava Bauskā nodibinātā uzņēmuma Gusto veidošanās pirmsākumiem saka dabiskās kosmētikas ražotājas Līga Elmane un Andra Katkeviča.

Dari pats: Dabiska lūpu balzama izveide

Ziemā, kad ārā auksti, bet telpās – centrālapkures sausināts gaiss, par sevi liek manīt ādas problēmas: uz sejas mēdz parādīties sarkani, sausi plankumi, plaisāt un lobīties āda uz lūpām. Ja negribas pirkt rūpnieciski ražotu lūpu balzamu, kas palīdzēs risināt nepatīkamo problēmu, itin viegli iespējams veselīgu un smaržīgu balzamu izgatavot pašiem.

Kad tu esi tāds, kāds esi!

Kurā vecumā pārstāt raizēties par krunkām? Jebkurā! Nekad. Bet labāk, ja krunciņas vairo smaidi un prieks, nevis gadu skaits. Tāda noskaņa valda biedrības Rīgas aktīvo senioru alianse RASA telpās gada nogalē, kad seniores te sapulcējušās, lai ļautos palutināšanai. Sadarbībā ar Starptautisko Cidesco Rīgas kosmētikas skolu te notiek skaistumkopšanas kūre.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide