Laika ziņas
Šodien
Migla

Karikatūrista skats

Manekenu publika

Lai piesaistītu apmeklētājus, Liepājas muzejs savās telpās izvietojis manekenus, radot iluzoru sajūtu par bezrūpību. Šobrīd cilvēku gatavība apmeklēt kultūras iestādes vēl ir maza.

Bezdarbs nebiedē

Latvijā aug bezdarbs, bet laukos nav kas strādā – lauksaimnieki aicina ļaut ievest viesstrādniekus no trešajām valstīm, paredzot, ka trūks darbinieku augļu, ogu un dārzeņu ražas novākšanā.

Rīgas namu pārvaldnieka izsaimniekošana

Auditori ieteikuši privatizēt SIA Rīgas namu pārvaldnieks. Ko tādu varētu īstenot vien, kamēr Rīgā nav vēlētas varas. Citādi būtu bijis skandāls, lai arī kuras partijas būtu pie varas.

Realitāte pēc Covid-19

Ražošanai atjaunojoties pēc Covid-19 pandēmijas, galvenais uzsvars būs uz robotizācijas ieviešanu, prognozē eksperti, redzot, kā krīzē pārtrūkst piegādes no lētā darbaspēka valstīm.

Vai ķivere ir sertificēta?

Laikā, kad steidzami nepieciešami aizsarglīdzekļi medicīnas personālam un tiek iepirkti tie, kas tirgū pieejami, sākušies strīdi par to, vai nav pārmaksāts, vai prece gana kvalitatīva, pareizi sertificēta u. tml.

Vīruss: Izliekaties, ka manis te nav

Ministru kabinets 7. maijā ārkārtas sēdē lēma Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju pagarināt līdz 9. jūnijam, vienlaikus lemjot par būtisku dažādu ierobežojumu atvieglošanu.

Bērzu sula maijā

Pēc pavasarīgi siltā laika Latvijā gaidāms sals – tiek prognozēts, ka gaisa temperatūra naktīs noslīdēs līdz pat pieciem grādiem un vietām uzsnigs vairāki centimetri sniega.

Juceklis ar maskām

Lai arī veselības jomas speciālisti pauduši, ka aizsardzībai no vīrusa līdz nevis maskas, bet distancēšanās, politiski nolemts, ka sabiedriskajā transportā jālieto maskas.

Iepirkumi Covid-19 aizsegā

Covid-19 aizsegā atvieglotā kārtībā veikti iepirkumi par ginekoloģiskajiem krēsliem, skapīšiem un iekārtām, paziņojis Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētājs Kaspars Ģirģens (KPV LV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide